Kitzsteinhorn rozpoczyna sezon narciarski 2022/23!

Kitzsteinhorn trasa na lodowcu (fot. kitzsteinhorn.at)
W najbliższy piątek, 7 października rusza lodowiec w Kaprun hasłem przewodnim będzie: Wjedź na Kitzsteinhorn i w nowy sezon narciarski.
- Czynne będą stoki w górnym obszarze lodowca.
- Częściowe otwarcie Glacier Park planowane jest na sobotę.
- Ślizgajcie się, szusujcie i rzeźbcie na szerokich trasach lodowca i podziwiajcie malownicze wysokogórskie widoki.
Czas pracy kolejek linowych i wyciągów zależy od warunków pogodowych, śniegu i sytuacji eksploatacyjnych. Jazda na nartach w obszarze górnego lodowca od piątku 7.10.2022.
Pełne rozpoczęcie sezonu zostanie ogłoszone w odpowiednim czasie w zależności od warunków śniegowych. 3K K-onnection i MK Maiskogelbahn otwarte ponownie w grudniu 2022 roku. Dla gości krajoznawczych kolejki linowe są otwarte przez cały rok. Proszę pamiętać o aktualnych godzinach pracy wyciągów.