Skip to main content
umpa

Helly Hansen w najnowszej kampanii video prezentuje historie ratowników górskich z Kanady i Norwegii

żródło HH
żródło HH

Nie ma nic piękniejszego niż zdobywanie kolejnych kilometrów szlaków i kontakt z naturą. To, jak jesteśmy przygotowani i wyposażeni na outdoorowe przygody jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

Wiedzą o tym doskonale służby ratownicze, w których ochotnicy gotowi są ryzykować swoje życie, aby ratować zdrowie i życie innych. Ratownicy gotowi są poświęcać swój prywatny czas, który przeznaczony jest dla ich rodzin, czy poświęcać swoją etatową pracę.

Helly Hansen wspiera służby ratownicze na całym świecie, a ich doświadczenia pozwalają norweskiej marce rozwijać kolekcję i wprowadzać kolejne innowacje.

Ratownicy z kanadyjskiej  służby ratowniczej Squamish Search and Rescue, czy norweskiej Norwegian People’s Aid mają zupełnie inne wyzwania, niż te, które znamy z Polski.

Inny teren, inne zagrożenia – jednak zawsze kluczowe jest bezpieczeństwo i wyposażenie samych ratowników, aby Ci mogli pomagać poszkodowanym.

Marka Helly Hansen przygotowała specjalne video, w którym ratowniczka  ze Squamish Search and Rescue Nathalie White oraz Odd Harald -  ochotnik z norweskiej służby Norwegian People’s Aid dzielą się z nami swoim oświadczeniem i pokazują nam  fragment swojej pracy.

”Służba zabiera Ci czas z rodziną. Zabiera Cię z twojej regularnej pracy, ale nie ma nic piękniejszego w życiu niż właśnie to zadanie.” mówi Nathalie.  ”To nadaje sensu mojemu życiu, poczucie, że mogę być pomocny dla innych. Jestem dumnu z tego, że jestem ochotnikiem” mówi Odd

W służbie Natalie i Odd  poświęcają mnóstwo czasu na treningi i szkolenia. Czas spędziny z innymi ochotnikami buduje w nich wzajemne zaufanie, które jest niezbędne podczas wspólnych misji.

”Profesjonaliści w ochotniczych służbach ratowniczych wkładają wielki wysiłek w ochotniczą pracę i szkolenia, by zbudować zaufanie, które nam, turystom pozwala czuć się bezpiecznie w terenie. Odkrywamy kolejne szlaki z przyjemnością, wiedząc, że jest ktoś kto czuwa i jest gotowy nam pomóc” mówi Joumana Lovstad, VP Brand and Marketing Strategy w Helly Hansen. Naszą nową  kampanią video pragniemy pokazać ich ogromny wkład w pozwolania miłośnikom outdooru  rozwijania w sobie miłości do turystyki i natury.

Ciąg dalszy pod galerią
żródło HH żródło HH