Skip to main content

Helly Hansen dziękuje ratownikom narciarskim na całym świecie podczas Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego 2024

Autor: |
Ski Patrol Silvretta-Montafon fot. Torsten-Wenzler)
Ski Patrol Silvretta-Montafon fot. Torsten-Wenzler)

Zachęcamy wszystkich miłośników gór, aby tego dnia wspomnieli i podziękowali lokalnym ratownikom narciarskim 

 10 lutego 2024r. Helly Hansen, po raz trzeci bierze udział w celebracji Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego. Norweska marka, producent odzieży narciarskiej i outdoorowej zachęca, by tego dnia podziękować wszystkim ratownikom narciarskim za ich zaangażowanie i dbanie o nasze bezpieczeństwo na stokach narciarskich i górskich szlakach. Pamiętajmy o zwykłym geście – pozdrowienie i wspomnienie w social mediach, aby dać znać ratownikom, że doceniamy  i pamiętamy o ich pracy i misji.

W ramach wsparcia, Helly Hansen przekaże 5% ze sprzedaży e-commerce i z wybranych sklepów stacjonarnych od 10 lutego 2024r. na rzecz różnych międzynarodowych organizacji ratowników narciarskich.

Ciąg dalszy pod galerią
Ski Patrol Silvretta-Montafon fot. Torsten-Wenzler) Ski Patrol Silvretta-Montafon fot. Torsten-Wenzler)

"W Helly Hansen jesteśmy dumni z wyposażenia w odzież techniczną ponad 55 000 profesjonalistów na całym świecie, w tym dla cichych bohaterów gór – ratowników narciarskich. Światowy Dzień Ratownika Narciarskiego to okazja do wyrażania wdzięczności za ich poświęcenie dla bezpieczeństwa" - mówi Joumana Løvstad, dyrektor ds. marketingu w Helly Hansen.

“Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i wprowadzenie do kalendarza tego święta w 2022 roku przyczyniło się do wzrostu niezależnych wydarzeń, organizowanych przez ośrodki na całym świecie, w celu wsparcia ich patrolowców. Zbliżając się do celebracji w roku 2024, cieszymy się, że możemy nadal organizować własne lokalne wydarzenia na całym świecie, a także poszerzyć nasze wsparcie na rzecz organizacji narciarskich i bezpieczeństwa, w tym FIPS i NWAC, dzięki naszemu programowi wspierania finansowego dla organizacji ratowników narciarskich."

Helly Hansen pragnie przybliżyć nam specyfikę pracy ratowników narciarskich i udostępnia w swoim oficjalnym serwisie prawdziwe historie zebrane od współpracujących z marką profesjonalistów i doświadczenia z misji ratunkowych. Materiał dostępny tu: https://www.hellyhansen.com/ski-patrol  

Helly Hansen zachęca wszystkich miłośników sportów zimowych do pozdrawiania ratowników narciarskich przez posty z #skipatrolday w Waszych social mediach. Dajmy wyraz naszej wdzięczności za ich zaangażowanie w nasze bezpieczeństwo i możliwość bezpiecznego cieszenia się pasją!