Skip to main content
umpa

Finał akcji „Cokupić.pl? Wasze testy nart”

Autor: |
testujemynarty.pl
testujemynarty.pl

Po intensywnych przygotowaniach prowadzonych przez serwis Grupy Allegro - Cokupić.pl wystartowała specjalna strona testujemynarty.pl, na której znaleźć można cenne informacje na temat najnowszego sprzętu narciarskiego. Doświadczeni narciarze przetestowali ponad 70 modeli nart, i ocenili je w 600 opiniach. Wszystko po to, by ułatwić przyszłym Klientom podejmowanie decyzji zakupowych.

Strona dedykowana nartom, testujemynarty.pl jest owocem akcji „Cokupić? Wasze testy nart”, którą serwis Cokupić.pl zorganizował wspólnie z branżowym magazynem „NTN Snow & More”. W akcji wyłonionych zostało dziewięciu narciarzy, dla których nagrodą był wyjazd w Alpy, do Maso Corto w kwietniu 2010 r.

Uczestnicy testowali sprzęt we włoskim Tyrolu Południowym. Maso Corto jest niewielką, lecz coraz szerzej znaną miłośnikom aktywnych sportów zimowych miejscowością, położoną w rejonie zamków, ruin, pięknych ogrodów i winnic.

Na lodowcu Hochjoch porównywali i testowali najnowsze modele nart, przygotowywane do sezonu zimowego 2010/2011. Testy objęły sprzęt firm, które w swoich kolekcjach stosują nowatorskie rozwiązania oraz wyznaczają trendy na nadchodzące sezony narciarskie. Oprócz produktów wszystkich wiodących producentów, jak Head, Fischer, czy Elan, do testów trafiły też narty niewielkich wytwórców, które niejednokrotnie wywierały wielkie wrażenie na testujących.

Na stronie testujemynarty.pl można znaleźć ponad 70 testów nart i 600 opinii ekspertów, którzy w niezwykle fachowy sposób ocenili modele przygotowane na sezon 2010/2011. Strona ma stanowić pomoc dla konsumentów poszukujących sprzętu na śnieżne szaleństwa.

testujemynarty.pl testujemynarty.pl