Skip to main content
umpa

Całoroczne SKI&SNOWBOARD Parki już niedługo w Polsce!

Autor: |
Sztuczny stok narciarski
Sztuczny stok narciarski

Mazuria-Bravo – firma stale poszukująca innowacyjnych rozwiązań biznesowych – wprowadza na polski rynek rewolucyjny produkt – całoroczne stoki narciarskie Gornostay® GS 9500. Unikalnym sprzętem do całorocznego treningu i doskonalenia umiejętności narciarstwa zjazdowego zainteresowane są m.in. hotele, centra SPA, kluby fitness czy centra handlowe. Potencjalni inwestorzy zamierzają tworzyć na terenie całego kraju SKI &SNOWBOARD Parki, które już od ponad 10 lat cieszą się dużą popularnością nie tylko w Europie, ale również Ameryce Północnej.

Narciarski stok treningowy Gornostay® to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie i napędzana specjalnym mechanizmem. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. Jedna lekcja na rewolucyjnym całorocznym sprzęcie narciarskim Gornostay® to prawie cały dzień spędzony na stoku narciarskim! 10-minutowy trening, w czasie którego narciarz pokonuje trasę o długości 3 km odpowiada trzem zjazdom odbywającym się na otwartej trasie narciarskiej.

Jednocześnie na jednym stoku zjazdowym Gornostay® mogą przebywać maksymalnie 3 osoby oraz instruktor, który za pomocą specjalnego pulpitu może regulować szybkość ruchu powierzchni oraz kąt nachylenia. Dzięki temu, jazda na nartach czy snowboardzie jest dostosowana do potrzeb konkretnego narciarza – raz spokojna, innym razem ekstremalna. Dodatkowo, na całej szerokości stoku znajduje się lustro, która pozwala na samodzielne kontrolowanie nauki jazdy.

Całoroczny sprzęt treningowy Gornostay® jest sercem planowanych w Polsce SKI & SNOWBOARD Parków. Klub narciarski może stanowić doskonałe uzupełnienie działających już klubów fitness, funkcjonować w osobnym obiekcie lub być dużą atrakcją w istniejącym np. centrum handlowym czy rozrywkowym. SKI & SNOWBOARD Park to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach czy snowboardzie, doskonalić swoje umiejętności lub w maksymalny sposób wykorzystywać swój potencjał narciarski.
SKI & SNOWBOARD Park, czyli klub amatorów aktywnego sportu i odpoczynku to kompleks, w którym – oprócz stoków narciarskich Gornostay® – zlokalizowane będą: specjalistyczny sklep ze sprzętem narciarskim oraz centrum serwisowe ze strefą naprawy ekwipunku i specjalną strefą długoterminowego przechowywania sprzętu. Nieodłączną część klubu stanowić będzie również przytulna kawiarnia w stylu alpejskim, gdzie goście będą mogli odpocząć przy kubku gorącej czekolady.

„Całoroczne stoki narciarskie Gornostay® GS 9500 już od wielu lat funkcjonują w innych państwach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszła kolej na Polaków, którzy także będą mieli możliwość szusowania na nartach przez cały rok. SKI & SNOWBOARD Park to świetna inwestycja na długie lata, przynosząca niespotykaną rentowność wszystkim inwestorom, którzy zaangażują się w tworzenie centrum narciarskiego. To kurort narciarski w mieście, gdzie na każdego czeka doskonała zabawa, wypoczynek, niesamowita atmosfera oraz kilometry narciarskiego zadowolenia” – mówi Damian Sierzputowski, Prezes Zarządu firmy Mazuria-Bravo.

Korzystanie z całorocznych stoków zjazdowych Gornostay® jest bezpieczne i  niezależne wobec pór roku i warunków pogodowych. Narciarze, którzy przed wyjazdem do kurortów zimowych, uczą się i trenują na narciarskim sprzęcie sportowym znacznie rzadziej ulegają urazom i kontuzjom na otwartych stokach narciarskich. Ponadto, nie tracą czasu na naukę na przepełnionych górskich trasach treningowych.

Warto zaznaczyć, że reprezentacje w narciarstwie alpejskim krajów europejskich – np. Holandia – włączyły naukę na całorocznych stokach narciarskich do obowiązkowego programu przygotowującego do zimowych igrzysk olimpijskich.

Całoroczne stoki narciarskie Gornostay® są odpowiedzią na olbrzymi wzrost popularności narciarstwa alpejskiego oraz liczby amatorów białego szaleństwa w Polsce. Szacuje się, że narciarstwo uprawia już 14% Polaków, a ponad milion osób pasjonuje się snowboardem .

Wszystkich zainteresowanych inwestycją i związanymi z nią szczegółami zapraszamy na stronę internetową www.mazuriasport.pl

Sztuczny stok narciarski Sztuczny stok narciarski
Sztuczny stok narciarski Sztuczny stok narciarski
Sztuczny stok narciarski Sztuczny stok narciarski

    Dodatkowe tereny dla… Nowe "nocne" karnety w Stacji…