Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Worldcup Rebels e.XSR Ski

Narty Worldcup Rebels e.XSR Ski
Narty HEAD Worldcup Rebels e.XSR Ski
Worldcup Rebels e.XSR to łatwy w ujarzmieniu model dla narciarzy o sportowych ambicjach. Inspirowane sprzętem racingowym i wyposażone w drewniany rdzeń z jedną warstwą metalu narty oferują wysokie osiągi i skuteczność podczas jazdy na trasie oraz łatwość użytkowania. Sportowe taliowanie oraz szerokość 72 mm przekładają się na precyzję i doskonałe trzymanie krawędzi zarówno w krótkim, jak i w długim skręcie. Przednią część nart wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność podczas szybkiej jazdy. Całość dopełnia racingowe wzornictwo warstwy zewnętrznej, które odzwierciedla charakter uznanej linii Rebels.

W zestawie z wiązaniem:
Wiązania wyposażone w nową część przednią TX. PR 11 GW to model zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych narciarzy. Oferują pełną kompatybilność z butami o podeszwach alpejskich i GripWalk.
Długości 
149, 156, 163, 170, 177
Promień 
9,5
Szerokość dziób 
125
Szerokość pod butem 
72
Szerokość stopka 
109
Przeznaczenie 
RACE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMC FEMC F (Energy Management Circuit Front), to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.
Nr katalogowy 
313413.SET

Wstecz