Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Worldcup Rebels e.GSR Ski

Narty Worldcup Rebels e.GSR Ski
Narty HEAD Worldcup Rebels e.GSR Ski
Narty Worldcup Rebels e.GSR to gwarancja skuteczności podczas jazdy skrętami o średnim promieniu. Model wyróżnia pełen drewniany rdzeń wzmocniony metalem oraz konstrukcja Worldcup Sandwich, a także racingowe wzornictwo warstwy zewnętrznej, które odzwierciedla charakter uznanej linii Rebels. Sportowe taliowanie oraz szerokość 68 mm przekładają się na promień 14,4 m oferujący uniwersalność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Przednią część nart wyposażono w opracowaną przez HEAD innowacyjną technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, oraz lekki system szynowych wiązań w technologii PowerRail. e.GSR to przyjazny model dla dynamicznych narciarzy o sportowych ambicjach.

W zestawie z wiązaniem:
Wiązania wyposażone w nową część przednią TX. PR 11 GW to model zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych narciarzy. Oferują pełną kompatybilność z butami o podeszwach alpejskich i GripWalk.
Długości 
156, 163, 170, 177
Promień 
11,9
Szerokość dziób 
120
Szerokość pod butem 
68
Szerokość stopka 
101
Przeznaczenie 
RACE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMC FEMC F (Energy Management Circuit Front), to technologia oparta na ceramicznych płytkach z materiału piezoelektrycznego zintegrowanych w przednią konstrukcję nart. Ich działanie polega na przekształcaniu energii kinetycznej w energię elektryczną. Skutek to tłumienie negatywnych wibracji, płynniejsza i bardziej stabilna jazda. Narty lepiej i szybciej przystosowują się do terenu.
Nr katalogowy 
313383.SET

Wstecz