Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD WCR e.SL Rebel Team Junior Ski

Narty WCR e.SL Rebel Team Junior Ski
Narty HEAD WCR e.SL Rebel Team Junior Ski
Szybkie, zwinne i pewne w skręcie WCR e.SL Rebel Team to najwyższej klasy juniorskie, zawodnicze slalomowe narty dla profesjonalistów. Wyposażone są w nową płytę Race Plate WCR Team, żywo reagujący profil Camber dla większej reaktywności i piorunującego przyspieszenia, dodatkowo w rdzeń drewniany w konstrukcji Worldcup Sandwich z dającym kontrolę Titanalem oraz zapewniającym balans, lekkości i moc Graphenem. Jednocześnie posiadają system KERS dla dodatkowego przyspieszenia przy wyjściu ze skrętu oraz stabilizującą narty technologię Intelligence dla płynniejszej i bardziej energicznej reakcji na impuls narciarza.

W zestawie z wiązaniem:
Wiązania Freeflex 11 RACE oferują racingową wydajność przy niższych wartościach DIN. To model stworzony dla narciarzy następnego pokolenia. Dzięki szerokiej piętce i niższej pozycji stania wiązania Freeflex 11 RACE zapewniają większą stabilność i wydajniejszy przekaz sił na narty.
Długości 
120, 126, 132, 138, 144, 150, 156
Promień 
8,0
Szerokość dziób 
105
Szerokość pod butem 
62
Szerokość stopka 
89
Przeznaczenie 
JUNIOR
Grupa docelowa 
Technologie 
GrapheneGRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.
Nr katalogowy 
314033.SET

Wstecz