Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD WCR e-GS Rebel - Race Plate WCR 14 Ski

Narty WCR e-GS Rebel - Race Plate WCR 14 Ski
Narty HEAD WCR e-GS Rebel - Race Plate WCR 14 Ski
Narty WCR e-GS Rebel to gwarancja szybkości, równowagi i kontroli na trasach zawodów na całym świecie. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Technologia Graphene umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Dzięki zastosowaniu reaktywnego drewnianego rdzenia narty są lżejsze, mają jeszcze bardziej wytrzymałą konstrukcję i oferują większą moc niż konkurencja. Jeśli szukasz nart, które sprawdzą się między bramkami, postaw na ten model.

W zestawie z wiązaniem:
Freeflex ST 20 X RD o racingowej charakterystyce to jedne z topowych wiązań w kolekcji HEAD. Część przednia Stream zachwyca niezależną sprężynową konstrukcją rolek i zapewnia jeszcze większą precyzję oraz kontrolę, a część tylna RACE PRO RD umożliwia bezpośredni i dynamiczny przekaz sił, szczególnie w konkurencjach technicznych.
Długości 
176, 181, 186, 188
Promień 
23,0
Szerokość dziób 
102
Szerokość pod butem 
65
Szerokość stopka 
87
Przeznaczenie 
RACE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMCEMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.
Nr katalogowy 
313043.SET

Wstecz