Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Supershape e-Titan Performance Ski

Narty Supershape e-Titan Performance Ski
Narty HEAD Supershape e-Titan Performance Ski
Supershape e-Titan to zaawansowane narty o charakterystyce all mountain, które wyróżnia szersza geometria i dłuższy promień. Ten model idealnie sprawdzi się na trasach i w terenie – nawet w bardzo grząskich warunkach. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Technologia Graphene umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape narty e-Titan gwarantują wydajność i niezawodność. Twoje jedyne zadanie to dobra zabawa na śniegu.

W zestawie z wiązaniem:
Protector PR 13 to wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.
Długości 
156, 163, 170, 177, 184
Promień 
13
Szerokość dziób 
133
Szerokość pod butem 
84
Szerokość stopka 
115
Przeznaczenie 
PERFORMANCE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMCEMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.
Nr katalogowy 
313283.SET

Wstecz