Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Supershape e-Speed Performance Ski

Narty Supershape e-Speed Performance Ski
Narty HEAD Supershape e-Speed Performance Ski
Zaawansowane narty o charakterystyce all mountain. Supershape e-Speed to idealny wybór dla doświadczonych narciarzy trasowych, którzy lubią dynamiczną jazdę i szukają wydajnych, a zarazem łatwych w obsłudze nart do całodziennej jazdy. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę gwarantuje z kolei technologia HEAD Graphene. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape narty e-Speed spełnią wszystkie potrzeby doświadczonych narciarzy o sportowym zacięciu. To model, któremu można bezgranicznie zaufać.

W zestawie z wiązaniem:
Protector PR 13 to wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.
Długości 
156, 163, 170, 177, 184
Promień 
11,6
Szerokość dziób 
122
Szerokość pod butem 
68
Szerokość stopka 
104
Przeznaczenie 
PERFORMANCE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMCEMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.
Nr katalogowy 
313323.SET

Wstecz