Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Supershape e-Original Performance Ski

Narty Supershape e-Original Performance Ski
Narty HEAD Supershape e-Original Performance Ski
Supershape e-Original to wydajne maszyny do jazdy na trasie stworzone dla doświadczonych entuzjastów carvingu i slalomowych skrętów. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC, która ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę gwarantuje z kolei technologia HEAD Graphene. e-Original charakterystyką i właściwościami nawiązuje do pierwszego modelu Supershape opracowanego przez HEAD. Reprezentuje wysoką jakość i wszystkie zalety, z jakich słynie ta popularna kolekcja – jedna z najbardziej udanych w naszym portfolio.

W zestawie z wiązaniem:
Protector PR 13 to wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.
Długości 
156, 163, 170
Promień 
10,1
Szerokość dziób 
129
Szerokość pod butem 
66
Szerokość stopka 
107
Przeznaczenie 
PERFORMANCE
Grupa docelowa 
Technologie 
ERA 3.0 SNarty z technologią ERA 3.0 S to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.
Nr katalogowy 
313393.SET

Wstecz