Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD Supershape e-Magnum Performance Ski

Narty Supershape e-Magnum Performance Ski
Narty HEAD Supershape e-Magnum Performance Ski
Supershape e-Magnum to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach. Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

W zestawie z wiązaniem:
Protector PR 13 to wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.
Długości 
149, 156, 163, 170, 177
Promień 
9,8
Szerokość dziób 
129
Szerokość pod butem 
72
Szerokość stopka 
111
Przeznaczenie 
PERFORMANCE
Grupa docelowa 
Technologie 
EMCEMC, czyli Energy Management Circuit umieszczony jest z przodu i tyłu nart. Płyta piezoelektryczna umieszczona w narcie przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną, która następnie stabilizuje narty poprzez redukcję negatywnych wibracji. Mniejsze wibracje to bardziej stabilne narty oraz lepsze trzymanie śniegu.
Nr katalogowy 
313303.SET

Wstecz