Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD KORE Tour 87 Touring Ski

Narty KORE Tour 87 Touring Ski
Narty HEAD KORE Tour 87 Touring Ski
Narty KORE Tour 87 to zjazdowa wydajność w lekkim wydaniu. Lekka konstrukcja HEAD nie oznacza jednak miękkiego flexu — połączenie warstw Sandwich Cap oparte na włóknie węglowym i materiale Graphene o korzystnym stosunku wytrzymałości do wagi gwarantuje doskonałe trzymanie krawędzi, kiedy jest to konieczne, i płynne wycinanie łuków, kiedy mamy na to ochotę. Opracowana przez HEAD technologia Topless ogranicza wagę i zapewnia stabilność oraz moc. Rocker na dziobach i piętkach odpowiada za unoszenie w puchu, a wcięcie z tyłu nart ułatwia mocowanie fok. Narty można również kupić w gotowym skitourowym pakiecie z przyciętymi fabrycznie fokami.

W zestawie z wiązaniem:
Nowe spojrzenie na wiązania o charakterystyce alpine-touring. Ambition 12 MN łączą zalety innowacyjnych technologii ułatwiających podchodzenie, funkcjonalność rozwiązań gwarantujących naturalne wygięcie nart i zjazdowe osiągi oraz sprawdzone technologie TYROLIA zapewniające bezpieczeństwo.
Długości 
156, 163, 170, 177, 184
Promień 
12,4
Szerokość dziób 
121
Szerokość pod butem 
81
Szerokość stopka 
102
Przeznaczenie 
SKITOUR
Grupa docelowa 
Technologie 
GrapheneGRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.
Nr katalogowy 
315923.SET

Wstecz