Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD KORE 111 Freeride Ski

Narty KORE 111 Freeride Ski
Narty HEAD KORE 111 Freeride Ski
Zawodowi riderzy z ekipy HEAD domagali się freeride’owych nart oferujących dynamikę, uniwersalną charakterystykę i unoszenie. Odpowiedź to inspirowane doświadczeniem sportowców KORE 111. Te nowe, lekkie i zwinne narty wyróżnia konstrukcji oparta na materiale Graphene, drewnie Karuba i warstwach włókna węglowego, która redukuje wagę bez kompromisu na osiągach. Konstrukcja Sandwich ze ściankami bocznymi została wzmocniona powłoką zewnętrzną o nowym profilu, a rocker na dziobach i piętkach poprawia unoszenie w głębokim śniegu. Mając pod butami takie maszyny, odkryjesz pełnię swojego freeride’owego potencjału.

W zestawie z wiązaniem:
Attack 14 GW to solidne wiązania zapewniające wydajność w różnorodnych warunkach. Wyróżnia je nowa część przednia gwarantująca stały poziom siły wypięcia.
Długości 
177, 184, 191
Promień 
19,4
Szerokość dziób 
137
Szerokość pod butem 
109
Szerokość stopka 
125
Przeznaczenie 
FREERIDE
Grupa docelowa 
Technologie 
GrapheneGRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.
Nr katalogowy 
315413.SET

Wstecz