Narty HEAD 2023/2024

Narty HEAD KORE 103 W Freeride Ski

Narty KORE 103 W Freeride Ski
Narty HEAD KORE 103 W Freeride Ski
Narty KORE 103 W zacierają granicę między narciarstwem trasowym i freeridem. Ich lekką konstrukcję oparto na materiałach redukujących wagę bez ograniczania osiągów, co pozwala oszczędzić energię podczas całodziennych przygód w terenie. W dziobach i piętkach o konstrukcji rocker, inżynierowie HEAD zastosowali materiał Graphene o niskiej masie, co zapewnia maksymalną lekkość podczas manewrowania. Rdzeń o konstrukcji Sandwich oparto na lekkim, a zarazem sztywnym drewnie Karuba i warstwach trójosiowego włókna węglowego. Powłoka zewnętrzna o nowym profilu podnosi trwałość nart, co docenią freeriderki jeżdżące nie tylko w granicach ośrodków narciarskich, ale i w dziewiczym terenie.

W zestawie z wiązaniem:
Attack 12 GW to lekki i kompaktowy model. Oferuje doskonałe trzymanie butów, bezpieczeństwo i pełen przekaz sił na narty, podczas jazdy w każdym terenie.
Długości 
163, 170, 177
Promień 
13,8
Szerokość dziób 
127
Szerokość pod butem 
99
Szerokość stopka 
118
Przeznaczenie 
FREERIDE
Grupa docelowa 
Technologie 
GrapheneGRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.
Nr katalogowy 
315463.SET

Wstecz