Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic VOLANT 9000

Narty VOLANT 9000
Narty Atomic VOLANT 9000
Volant 9000 to połączenie najwyższej jakości materiałów, ekskluzywnej estetyki i wysokich osiągów, dzięki czemu powstała narta inna od wszystkich.
Volant 9000 jest rezultatem robienia wszystkiego we właściwy sposób. Nie pominięto żadnego szczegółu, od wyboru materiałów po ręczne wykonanie konstrukcji. Charakterystyczna górna część narty wykonana ze stali nierdzewnej zawsze była znakiem rozpoznawczym nart Volant – wyróżnia się ona na każdym wyciągu. Ale konstrukcja ze stali nierdzewnej to coś więcej niż wygląd. Płyta wierzchnia współpracuje z rdzeniem drewnianym Ultra Power Woodcore i wewnętrznymi elementami konstrukcyjnymi Double Steel Powered, tworząc idealną równowagę między wydajnością i stabilnością, dzięki czemu narciarze mogą jeździć tak daleko, jak tylko chcą, mając pewność, że jazda jest płynna. Ściany boczne Dura Cap i powłoka Black Metal Vapor zwiększają trwałość, a grawerowanie laserowe pozwala narciarzom mieć narty jedyne w swoim rodzaju.
Długości 
150, 155, 160, 165, 170, 177
Promień 
13
Szerokość dziób 
109.8
Szerokość pod butem 
69
Szerokość stopka 
97.1
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Profil terenowy Miejscowe drewno i mniejsza ilość włókna szklanego dają kształt wszechstronny w każdym terenie. Ultra Power Woodcore Wykonane z mocnego buku i lekkiej topoli, zapewniają stabilność i zwrotność nart wyścigowych. Double Steel Powered Stal pozwala na uzyskanie niezwykłych właściwości użytkowych narty przy oszczędności wagi. Dura Cap Bez ścianek bocznych, gdzie górna warstwa składa się na krawędziach. Trwała i łatwa w obsłudze. Czarna powłoka z pary metali Wysokiej jakości warstwa pary metali nakładana na poziomie atomowym to wyjątkowy wygląd i trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03288

Wstecz