Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic VOLANT 5000

Narty VOLANT 5000
Narty Atomic VOLANT 5000
Model Volant 5000 jest kwintesencją Volant. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia wydajność i estetykę, która się wyróżnia.
Volant 5000 to wszystko, co reprezentuje Volant. Niepowtarzalny styl, najwyższej jakości materiały konstrukcyjne, pewne działanie i to nieokreślone coś, co wiąże się z ponadczasowym wzornictwem. Płyta wierzchnia ze stali nierdzewnej z grawerunkiem laserowym współgra z konstrukcją Dura Cap, łącząc trwałość i nieprzemijającą estetykę. W modelu Volant 5000 zastosowano konstrukcję Double Steel Powered i rdzeń Power Woodcore, aby zapewnić wrażenia narciarskie, które w pełni odpowiadają jego wyglądowi zewnętrznemu.
Długości 
150, 155, 160, 165, 170
Promień 
Szerokość dziób 
Szerokość pod butem 
Szerokość stopka 
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Power Woodcore Dynamiczny rdzeń z jesionu i topoli zapewnia dużą stabilność i tłumi drgania podczas jazdy. Double Steel Powered Stal pozwala na uzyskanie niezwykłych właściwości użytkowych narty przy oszczędności wagi. Dura Cap Bez ścianek bocznych, gdzie górna warstwa składa się na krawędziach. Trwała i łatwa w obsłudze. Góra ze stali nierdzewnej Góra ze stali nierdzewnej tworzy niezrównaną estetykę w połączeniu ze stabilną wydajnością.
Nr katalogowy 
AASS03298

Wstecz