Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic REDSTER Q7

Narty REDSTER Q7
Narty Atomic REDSTER Q7
Atomic Redster Q7 Revoshock C to uniwersalne narty do jazdy po stoku dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy gotowych na jazdę przez cały dzień w każdych warunkach.
Atomic Redster Q7 Revoshock C łączy technologię Revoshock z kształtem Atomic All-Condition Piste Shape w narcie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Revoshock C pochłania wibracje i drgania narty, tworząc gładką i responsywną nartę, która doskonale radzi sobie na sztruksie w każdych warunkach. Talia o różnym promieniu Multi Radius Sidecut zachęca do wykonania dowolnego skrętu. Skręty o krótkim promieniu czują się tak samo naturalnie, jak dłuższe łuki Slalomu Gigant, niezależnie od tego, czy trasa jest twardym porannym śniegiem, czy popołudniową breją. Konstrukcja Power Woodcore, Dura Cap Sidewall i warstwa TI Powered Titanal zapewniają przewidywalne i szybkie osiągi. Redster Q7 Revoshock C wykorzystuje technologię inspirowaną Pucharem Świata i korzysta z niej w całodziennej jeździe na stoku w każdych warunkach.
Długości 
159, 166, 173, 181
Promień 
12.3
Szerokość dziób 
123
Szerokość pod butem 
75
Szerokość stopka 
104.5
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Revoshock C Eliminuje drgania i zapewnia płynną, stabilną jazdę, która pozwala na szybkie pokonywanie krawędzi. Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach Taliowanie Multi Radius i dodatkowa szerokość zapewniają stabilność i pewność prowadzenia. Power Woodcore Dynamiczny rdzeń z jesionu i topoli zapewnia dużą stabilność i tłumi drgania podczas jazdy. TI Powered Warstwa tytanowa zapewnia amortyzację, wysoką stabilność i elastyczność skrętną. Dura Cap Sidewall Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03276

Wstecz