Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic REDSTER Q7

Narty REDSTER Q7
Narty Atomic REDSTER Q7
Atomic Redster Q7.8 Revoshock C została zaprojektowana z dodatkową szerokością pod stopą, aby móc jeździć jak najlepszy zawodowiec na stoku.
Atomic Redster Q7.8 Revoshock C łączy technologię Revoshock z Atomic'owskim systemem All-Condition Piste Shape i jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych narciarzy. Revoshock C pochłania wibracje i drgania narty, tworząc gładką i responsywną nartę, która sprawdza się w każdych warunkach na sztruksie. Talia o różnym promieniu Multi Radius Sidecut zachęca do wykonania każdego skrętu, jakiego wymaga teren. W skręcie o krótkim promieniu poczujesz się szybko i sprawnie, a dłuższe łuki GS będą solidne jak skała, niezależnie od tego, czy stok jest porannym lodem, czy popołudniową breją. Talia 85 mm zapewnia większą platformę na dni, w których warunki śniegowe zmieniają się od rana do popołudnia. Konstrukcja Power Woodcore, Dura Cap Sidewall i warstwa TI Powered Titanal zapewniają przewidywalne i szybkie osiągi.
Długości 
159, 166, 173, 181
Promień 
12.8
Szerokość dziób 
132
Szerokość pod butem 
83.5
Szerokość stopka 
115
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Revoshock C Eliminuje drgania i zapewnia płynną, stabilną jazdę, która pozwala na szybkie pokonywanie krawędzi. Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach Taliowanie Multi Radius i dodatkowa szerokość zapewniają stabilność i pewność prowadzenia. Power Woodcore Dynamiczny rdzeń z jesionu i topoli zapewnia dużą stabilność i tłumi drgania podczas jazdy. TI Powered Warstwa tytanowa zapewnia amortyzację, wysoką stabilność i elastyczność skrętną. Dura Cap Sidewall Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03274

Wstecz