Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic REDSTER Q5

Narty REDSTER Q5
Narty Atomic REDSTER Q5
Atomic Redster Q5 to uniwersalne narty, które poradzą sobie z każdymi warunkami na stoku, zapewniając gładką, pewną jazdę i frajdę.
Atomic Redster Q5 to model startowy nart zapewniających doskonałe osiągi podczas jazdy na stoku niezależnie od warunków. Technologia Multi Radius Sidecut i szerokość na poziomie 77 mm łączą się, tworząc kształt All-Condition Piste, będący kluczem nart Redster Q5 do szybkich, krótkich skrętów i do długich, bezproblemowych łuków w każdych warunkach śniegowych. Laminat TI Powered, konstrukcja Dura Cap Sidewall i wysokiej jakości rdzeń drewniany zapewniają gładką, stabilną jazdę i pewność w każdej sytuacji. Twarde poranne stoki sprawiają tyle samo radości, co popołudniowe błoto pośniegowe. Niezależnie od tego, czy zamierzasz wycisnąć z siebie siódme poty, czy też pojeździć niezobowiązująco z przyjaciółmi, Redster Q5 dotrzyma Ci tempa.
Długości 
147, 154, 161, 169, 177
Promień 
12.7
Szerokość dziób 
119.5
Szerokość pod butem 
75
Szerokość stopka 
101
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach Taliowanie Multi Radius i dodatkowa szerokość zapewniają stabilność i pewność prowadzenia. Power Woodcore Dynamiczny rdzeń z jesionu i topoli zapewnia dużą stabilność i tłumi drgania podczas jazdy. Densolite Core A foam core that’s agile and dampens vibrations – for effortless skiing. TI Powered Warstwa tytanowa zapewnia amortyzację, wysoką stabilność i elastyczność skrętną. Dura Cap Sidewall Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03032

Wstecz