Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic REDSTER Q4

Narty REDSTER Q4
Narty Atomic REDSTER Q4
Atomic Redster Q4 to narty do jazdy po stoku, czerpiące z doświadczeń z tras wyścigowych, przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy.
Atomic Redster Q4 to narty do jazdy po stoku, które symbolizują całe dziesięciolecia dziedzictwa narciarstwa, przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Duża szerokość na poziomie 77 mm w połączeniu z technologią Multi Radius Sidecut zapewniają jazdę w różnych warunkach śniegowych przez cały dzień. Krótkie i długie skręty będą równie łatwe na porannym twardym stoku, co na wyboistym rozjeżdżonym śniegu po południu. Wewnętrzny stabilizator TI Stabilizer zapewnia przyczepność i stabilność nart przy każdej prędkości. Konstrukcja Dura Cap Sidewall w połączeniu z kompozytowym rdzeniem drewnianym sprawiają, że narty są wytrzymałe i godne zaufania. Redster Q4 to bilet do niekończącej się przygody na przygotowanych stokach i rozjeżdżonym śniegu.
Długości 
147, 154, 161, 169, 177
Promień 
12.7
Szerokość dziób 
119.5
Szerokość pod butem 
75
Szerokość stopka 
101
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach Taliowanie Multi Radius i dodatkowa szerokość zapewniają stabilność i pewność prowadzenia. Power Woodcore Dynamiczny rdzeń z jesionu i topoli zapewnia dużą stabilność i tłumi drgania podczas jazdy. Densolite Core A foam core that’s agile and dampens vibrations – for effortless skiing. TI Stabilizer Jedna warstwa tytanal pod rdzeniem zapewnia doskonałą amortyzację i elastyczność skrętną. Dura Cap Sidewall Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03034

Wstecz