Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic REDSTER G9 RS

Narty REDSTER G9 RS
Narty Atomic REDSTER G9 RS
Atomic Redster G9 RS Revoshock I 190 to narty, które wykorzystują technologie sprawdzone podczas Pucharu Świata, Revoshock i interfejs Icon, dla zawodników walczących o miejsce na podium podczas zawodów Master.
Atomic Redster G9 RS Revoshock I 190 stworzono po to, aby zawodnicy GS Master mogli przejechać przez bramkę tak szybko, jak to możliwe. Pogoń za setnymi częściami sekundy w dniu wyścigu polega w równym stopniu na kontroli i wydajności, co na czystej prędkości. Na tym właśnie polega technologia Revoshock firmy Atomic. Złożony z szeregu stalowych płyt sprężynujących, otoczonych zintegrowaną mieszanką elastomerów, Revoshock absorbuje nierówności, utrzymując nartę gładką i stabilną, nie rezygnując przy tym z superszybkiej zwinności na krawędziach i potężnych przyspieszeń w każdym skręcie – to najwyższa jakość prowadzenia. Ściany boczne o pełnej długości zapewniają niesamowite trzymanie krawędzi, a laminat Ultra TI Powered utrzymuje nartę w sztywności skrętnej, bez względu na to, jak bardzo wyboista jest trasa. Rdzeń Atomic Ultra Power Woodcore i zintegrowany interfejs wiązania Icon zapewniają kontrolę od startu do mety.
Długości 
190
Promień 
27.5
Szerokość dziób 
Szerokość pod butem 
68
Szerokość stopka 
89
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Revoshock Revoshock turns unwanted shocks into confidence-building stability and unparalleled acceleration.​ Ultra Power Woodcore Wykonane z mocnego buku i lekkiej topoli, zapewniają stabilność i zwrotność nart wyścigowych. Full Sidewall Full Sidewall runs across the full length of the ski for precise steering. Kąt krawędzi dolnej: 0,8° Kąt dolnej krawędzi 0,8° ułatwia skręcanie, zapewnia trzymanie krawędzi i agresywne prowadzenie. Icon Interface
Nr katalogowy 
AA0029764

Wstecz