Atomic - Volant narty 2023 2024

Narty Atomic CLOUD Q12 C

Narty CLOUD Q12  C
Narty Atomic CLOUD Q12 C
Narty Atomic Cloud Q12 Revoshock C wykorzystują 83 mm pod stopą i technologię Revoshock C, by stok zamienić w plac zabaw, niezależnie od warunków.
Atomic Cloud Q12 Revoshock C będą towarzyszyć Ci przez cały dzień — z niegasnącym entuzjazmem. Zaprojektowane z myślą o zaawansowanych narciarkach Cloud Q12 Revoshock C posiadają szerokość na poziomie 83 mm oraz technologię Multi Radius Sidecut zapewniające wszechstronność na stoku — krótkie skręty na muldach lub w różnych warunkach śniegowych są równie proste i przyjemne co jazda na krawędziach i kreślenie łuków slalomu giganta na nieskazitelnie przygotowanym stoku. Technologia Revoshock C zapewnia gładką, pewną jazdę bez wibracji ze stałą prędkością podczas każdego skrętu. Konstrukcja Dura Cap Sidewall gwarantuje niezawodną przyczepność krawędzi, a Flite Woodcore umożliwia zwrotność. Cloud Q12 Revoshock C to narty do porannego bicia rekordów i popołudniowej spokojnej jazdy. Uniwersalne rozwiązanie do jazdy po stoku.
Długości 
152, 159, 166
Promień 
12
Szerokość dziób 
130
Szerokość pod butem 
83
Szerokość stopka 
113
Przeznaczenie 
Grupa docelowa 
Technologie 
Revoshock C Eliminuje drgania i zapewnia płynną, stabilną jazdę, która pozwala na szybkie pokonywanie krawędzi. Kształt dopasowany do stoku o każdych warunkach Taliowanie Multi Radius i dodatkowa szerokość zapewniają stabilność i pewność prowadzenia. Flite Woodcore Flite Woodcore to miękki, lekki rdzeń drewniany zapewniający uczucie zwinności, który pozwala jeździć na nartach przez cały dzień. TI Powered Warstwa tytanowa zapewnia amortyzację, wysoką stabilność i elastyczność skrętną. Dura Cap Sidewall Ściana boczna od podstawy do góry zapewnia trzymanie, a zaokrąglony kształt zwiększa trwałość.
Nr katalogowy 
AASS03072

Wstecz