Ski Area Civetta - zjazdy z widokiem na majestatyczne góry

W sercu Dolomitów Veneto, między górami Pelmo i Civetta, znajduje się  największy ośrodek narciarski w regionie Veneto z bajkowymi krajobrazami, wspaniałymi dolinami, uroczymi wioskami i małymi wioskami. W Ski Civetta na narciarzy czeka 72 km tras zjazdowych. W ośrodku znajdziemy trasy łatwe dla początkujących i trudne dla zaawansowanych narciarzy.

Ci, którzy nigdy nie zaznali dreszczyku nocnej jazdy na nartach, nie mogą przegapić tego wydarzenia! Doskonale oświetlone stoki Foppe i Cristelin o długości 5 km to największy ośrodek nocnej jazdy na nartach w Europie. Obowiązkowo należy się sprawdzić na czarnym stoku Foppe, gdzie zawodniczki światowej klasy rywalizowały w czterech edycjach Pucharu Świata Kobiet. Po zakończeniu jazdy na nartach można kontynuować wieczór w klubach Val di Zoldo.

 Ski Area Civetta jest częścią Dolomiti Superski, który z 12 terenami narciarskimi i 1200 km tras jest największym kompleksem narciarskim na świecie.

Z Moeny przez przełęcz San Pelegrino i Falcade do punktu startowego w Alleghe samochodem możemy się dostać w około 45 minut.