Skip to main content

Stacja narciarska CZARNÓW

Wyciągi: 2
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
2 - - - -
Trasy: 4 (2,56 km)
1
0

Trasy od
580
m n.p.m.

Trasy do
720
m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Warunki narciarskie

Czynne wyciągi

3/ 2

Warunki

BRAK DANYCH

Śnieg od

cm

Śnieg do

cm

Czynne

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Stacja narciarska Czarnów
Pisarzowice 44
58-400 Kamienna Góra
Polska
  Noclegi
  Booking.com

  Informacje o ośrodku: Stacja Narciarska "CZARNÓW" położona jest w Rudawach Janowickich, na trasie Wałbrzych - Jelenia Góra (pomiędzy Kamienną Górą a Kowarami), nieopodal przejść granicznych w Lubawce i na Przełęczy Okraj.

  Oferujemy Państwu talerzykowy wyciąg o dł. 500 m. i różnicy wzniesień 110 m. W obrębie wyciągu istnieje możliwość swobodnego wyboru 3 familijnych nartostrad o łącznej długości 2 km (800 m, 700 m, 500 m) przygotowanych przez ratrak. System tras uzupełnia drugi wyciąg o dł. 450 m. (przewyższenie 110 m), z nartostradą o identycznym parametrach. Dzięki temu teren narciarski umożliwia wiele wariantów szusowania i na pewno każdy znajdzie dla siebie ulubioną trasę. Stację polecamy szczególnie rodzinom, w których rodzice i dzieci posiadają różne umiejętności. Stopień trudności nartostrad jest bowiem zróżnicowany i waha się od średnio trudnych do płaskich i łatwych „oślich łączek” dla początkujących. Oferujemy Państwu fantastyczny naturalny śnieg i trasy bez lodu (brak systemu sztucznego naśnieżania).

  Stacja jest pięknie położona i zdaniem wielu narciarzy swą malowniczością dorównuje nawet najbardziej znanym sudeckim ośrodkom narciarskim. My sami jeździmy na nartach i bardzo gorąco namawiamy do uprawiania narciarstwa. Jest to sport przede wszystkim elegancki, wszechstronnie rozwijający poczucie estetyki, poszanowanie dla przyrody no i oczywiście poprawa zdrowie. Stację Narciarską "CZARNÓW" tworzy sieć spójnie połączonych ze sobą 4 tras:

  Każda trasa jest inna i niepowtarzalna. Karnet obowiązuje na oba wyciągi. Wyciągi uruchamiamy bez względu na frekwencję!

  UWAGA! ZE WZGLĘDU NA NIEPRZYSTOSOWANIE DLA SNOWBOARDU (I CZĘSTE SPADKI LIN Z TEGO POWODU), WYCIĄG PRZY TRASIE „GŁÓWNY STOK” PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB NA NARTACH!!! (istnieje jednak możliwość wyjazdu na tzw. ślizgaczach i późniejsze schowanie ich do plecaka podczas zjazdu). ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY!