Skip to main content

Torrent-Bahnen Leukerbad

Wyciągi: 13
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
9 1 2 1 -
Trasy: 15 (47,5 km)
8
5

Trasy od
1411
m n.p.m.

Trasy do
2610
m n.p.m.

29 km
Trasy biegowe

38 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Torrent-Bahnen Leukerbad - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Torrent-Bahnen Leukerbad
Noclegi
Booking.com

Torrent-Bahnen Leukerbad to największe kąpielisko termalne i centrum wellnessowe w Szwajcarii. Każdego dnia 3,9 mln litrów wody termalnej i ponad 130 sposobów jej zastosowania czeka na odkrycie. Czy to w krytym basenie, czy też w jednym z licznych kąpielisk z parującą wodą na wolnym powietrzu - wypoczynek jest zagwarantowany. Oprócz oferty wellnessowej Leukerbad ma paletę interesujących możliwości sportowych dla każdego.

Sporty zimowe

Region sportów zimowych Torrent z ponad 50 km tras zjazdowych i wspaniałym widokiem na czterotysięczniki zapewnia fanom nart i snowboardu fantastyczne warunki. Biegacze mogą kręcić kółka wokół wioski lub na Gemmi (około 30 km tras). A przy złej pogodzie urozmaicenie gwaranuje jazda na łyżwach lub gra w curling w hali sportowej.

Zimowe wędrówki

Czy to w rakietach śnieżnych, czy też bez nich - miłooenicy wędrówek mają do dyspozycji prawie 40 km szlaków wędrownych dookoła wioski i na Gemmi, gdzie w bardziej kontemplacyjny sposób mogą poznawać okolicę.

Przyjemności

Po dniu pełnym wrażeń przyjemnie jest zanurzyć się w ciepłych wodach termalnych w basenie na oewieżym powietrzu i pozwolić oeniegowym płatkom tańczyć nad głową. To zimowa wizytówka Leukerbad!

Dzieci

Do 8 roku życia dzieci na terenie Torrent szusują na nartach gratis oraz bezpłatnie wchodzą do kompleksu basenów Burgerbad. Także dojazdy na zimowe wędrówki i jazdę na sankach na Gemmi dla młodzieży do 16 roku życia nic nie kosztują. A w narciarskim przedszkolu Fantasia czy w Villa Champignon maluchy mogą pozostać pod opieką przez cały dzień.