Skip to main content

Alpbachtal

Wyciągi: 46
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
31 7 8 - -
Trasy: 84 (90,9 km)
38
12

Trasy od
816
m n.p.m.

Trasy do
2025
m n.p.m.

km
Trasy biegowe

32 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau - mapa tras narciarskich
Warunki narciarskie

Czynne wyciągi

30/ 46

Trasy

58/ 84

Śnieg od

cm

Śnieg do

cm

Czynne

Ośrodek czynny dla narciarzy

Zjazd do doliny

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Alpbachtal
Zentrum 1
A-6233 Kramsach
Austria
  Noclegi
  Booking.com

  Informacje o ośrodku:

  W roku 1983 właśnie Alpach uznano za najpiękniejszą wioskę Austrii, a tutejsze trasy zdobyły -tyrolski znak jakości- . Jest to dowód na doskonałe zagospodarowanie terenu . Jak sił wystarczy, czyli co oprócz nart i snowboardu

  Dolina Alpbachtal i miasteczka Reith oraz Alpbach znajdują się pomiędzy Alpami Kitzbuhel i Doliną Zillertal ok. 54 km. na wchód od Innsbrucka . Położenie pomiędzy dziewiczymi, dobrze nasłonecznionymi stokami gór, które wspaniale nadają się do snowboardu i nart sprawia, że dolina Alpbachtal to zimowy raj dla narciarzy . Rozrywki po nartach / snowboardzie

  Przejazdzki saniami konnymi, jazda konno, tory saneczkowe, lyzwy, kregle na lodzie, paralotnie. Ok. 70 km szlaków górskich . Baseny kąpielowe, kryte korty tenisowe w Kramsach. Kawiarnie, bary, puby, restauracje i dyskoteki.

   

  Narty i zabawa dla amatorów rekreacji!

   

  Zamiast czekania przy wyciągach i zatłoczonych tras zapowiadamy rozkosze białego szaleństwa "bez skazy". Rozbudowany, przejrzysty teren narciarski z 50 km tras, to wymarzona przestrzeń na swobodne oddawanie się pasji jeżdżenia na nartach i snowboardzie, w dowolnym stylu i dowolnym wieku.

   

  Każdy znajdzie swoje miejsce pośród szczytów Wiedersberger Horn, Gmahkopf, Hornboden i przełęczy Kerschbaumer Sattel. Niezalesione grzbiety gór, dziewicze stoki do skitouringu i jazdy w puchu, trudne trasy FIS-owskie i trasy z muldami tworzą barwną rozmaitosć. W Inneralpbach na miejscu orczyka Galtenberg powstał nowy, 4-osobowy wyciąg krzesełkowy.

  W centrum testów narciarskich na Wiedersbergerhorn można wypróbować najnowsze modele nart i desek. W ośrodku narciarskim Alpbachtal na miano "czysto tyrolskiej" zasługuje też oferta zabaw po nartach: przytulne schroniska, zajazdy, pokazy szkółek narciarskich i wieczorne zawody na oświetlonej trasie podgrzewają atmosferę.