Skip to main content

Gstaad Saanenland

Wyciągi: 53
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
22 17 10 4 -
Trasy: 220 ( km)
59
28

Trasy od
992
m n.p.m.

Trasy do
2151
m n.p.m.

130 km
Trasy biegowe

159 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Gstaad Saanenland - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Gstaad Saanenland
Promenade 41
CH-3780 Gstaad
Szwajcaria
  Noclegi
  Booking.com

  Saanenland, niesamowicie piękny kawałek ziemi w sercu Berneńskiego Oberlandu. Come up, slow down! To motto dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów. Zimą w Gstaad i poza trasami zjazdowymi nikt nie pozostanie samotny. Na torach saneczkowych i lodowych widać zakręt za zakrętem. Kto woli biegać na nartach, spacerować wśród zimowych krajobrazów czy relaksować się w hotelach wellness, z pewnością znajdzie też odpowiednią ofertę.

  Sporty zimowe

  Jednym z najmodniejszych miejsc spotkań dla snowboardzistów jest snowpark w Saanenmöser. Nie można zapomnieć o około 130 km urozmaiconych krajobrazowo trasach dla narciarzy biegowych poruszających się zarówno stylem klasycznym jak i łyżwowym.

  Dla narciarzy zjazdowych przygotowano ponad 220 km tras. Rozłożone są po ponad 10 różnych ośrodkach, które są w większości połączone ze sobą wyciągami lub busami. Szczególnie zachwycające są trasy znajdujące się na lodowcu Glacier 3000 - w pogodne dni roztacza się z nich widok na większą część Szwajcarii.

  Zimowe wędrówki

  Czy w słonecznych promieniach, czy też pośród padających z nieba płatków śniegu: zimowe spacery oraz wędrówki w rakietach śnieżnych oznaczają zdrowie. Bajeczne kilometry szlaków wędrownych oraz oznaczone trasy do wędrówek w rakietach śnieżnych zachwycą w Saanenland wszystkich miłośników tych form wypoczynku.

  Kulinaria

  Gstaad - Olimp smakoszy. Ponad 80 lokali gastronomicznych proponuje gościom bogatą ofertę kulinarną. Gstaad jest mekką kulinarnych uniesień. Smacznego!

  Dzieci

  Dzieci jeżdżą na nartach gratis - w regionie Gstaad Mountain Rides dzieci do 9 roku życia przez cały sezon zimowy bezpłatnie korzystają ze wszystkich urządzeń zarządzanych przez miejscowe koleje górskie.