Skip to main content

Siepraw-Ski

Wyciągi: 5
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
5 - - - -
Trasy: 5 (0,8 km)
1
0

Trasy od
275
m n.p.m.

Trasy do
330
m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Siepraw-Ski - mapa tras narciarskich
Warunki narciarskie

Czynne wyciągi

0/ 5

Trasy

/ 5

Śnieg od

cm

Śnieg do

cm

Czynne

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Siepraw-Ski
Siepraw 10
32-447 Sieprawi k/Krakowa
Polska
    Noclegi
    Booking.com

    Informacje o ośrodku: Pięć nowoczesnych wyciągów orczykowych oraz wyciąg dziecięcy (szkolny) - idealny dla najmłodszych narciarzy.

    Cztery trasy narciarskie, o długościach odpowiednich do długości wyciągów, są zawsze doskonale przygotowane dzięki ratrakowi, będącemu własnością kompleksu. O to, aby pokrywa śnieżna była zawsze odpowiednia, także w te cieplejsze dni, dba system naśnieżania (armatki śnieżne).

    Aby sprawdzić bieżące warunki na stoku można wejść do działu "Warunki" - znajduje się w nim internetowa kamera, która swoim zasięgiem obejmuje stok i wyciągi. Przy dolnej stacji wyciągu znajduje się parking, a na strudzonych amatorów białego puchu czeka namiot, w którym serwowane są gorące napoje (także grzane wino oraz piwo) oraz przysmaki z grilla. Dojazd: Teren Gminy Siepraw rozciąga się na Pogórzu Wielickim, w zlewni rzek Raba i Skawinka, częściowo Gmina położona jest nad Zalewem Dobczyckim. Odległość od Krakowa wynosi 18 kilometrów. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega międzynarodowa droga E 7 łącząca Kraków z południową granicą.