Skip to main content

OSIR Małastów

Wyciągi: 3
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
3 0 0 0
Trasy: 3 (0,74 km)
0
0

Trasy od

m n.p.m.

Trasy do

m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Mapa tras

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
OSIR Małastów
ul. Sportowa 9
38-300 Gorlice
Polska
Noclegi
Booking.com

Informacje o ośrodku: Wyciąg narciarski administrowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach leży w gminie Sękowa, w obrębie Beskidu Niskiego w Paśmie Magurskim, 13 km od Gorlic w kierunku przejścia granicznego w Koniecznej. Jest to bardzo atrakcyjny obszar zarówno pod względem przyrodniczym jak

i historycznym. Położone we wschodniej części Małopolski pasmo górskie Beskidu Niskiego to wymarzony teren do uprawiania aktywnych form wypoczynku. Urzekający krajobraz i czyste tereny to idealna oferta dla narciarzy.


Do dyspozycji narciarze mają trzy trasy:

 

 

 

  • TORANAGA - orczykowy, długość wyciągu 500 m, przepustowość 400 osób/godz., trasa 550 m, łatwa, różnica poziomów 97 m, ratrakowana, oświetlona, dośnieżana.
  • TORANAGA II – orczykowy, długość wyciągu 400 m, przepustowość 360 osób/godz., trasa łatwa 450 m, różnica poziomów 97 m, ratrakowana, oświetlona, dośnieżana.
  • GUCIO – wyciąg zaczepowy, lina propylenowa, długość 150 m, trasa dla początkujących do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, różnica poziomów 21m.

 

Dla użytkowników na terenie stacji narciarskiej funkcjonują: bufet, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ski serwis, szkółki narciarskie. Przy dolnej stacji wyciągu usytuowany jest parking dla 100 samochodów. W razie konieczności możliwość noclegu w pobliskiej bazie noclegowej.