Skip to main content

Magura Ski Park

Wyciągi: 1
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
- 1 - - -
Trasy: 1 (1,4 km)
1
0

Trasy od
530
m n.p.m.

Trasy do
790
m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Magura Ski Park - mapa tras narciarskich
Warunki narciarskie

Czynne wyciągi

1/ 1

Trasy

/ 1

Śnieg od

cm

Śnieg do

cm

Czynne

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Magura Ski Park
Małastów 27
38-307 Sękowa
Polska
  Noclegi
  Booking.com

  Informacje o ośrodku: SKI PARK MAGURA - to nowoczesny kompleks narciarki na zboczu Magury Małastowskiej (powiat gorlicki, Małopolska) oddany po gruntownym remoncie do użytku z końcem 2010r. Stok Magury Małastowskiej jest jednym z najdłuższych stoków narciarskich w południowo-wschodniej Polsce. Kolej linowa Magura jest wyciągiem krzesełkowym o przepustowości 2200 osób na godzinę.


  Trasa narciarska ma długość 1400 m, a różnica wzniesień wynosi 260 m. Sztuczne dośnieżanie i ratrakowanie oraz oświetlenie znakomicie poprawia warunki na stoku. Restauracja, serwis, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska "Magura" uzupełniają atrakcyjność tego miejsca .


  Aby dojechać do SKI PARK MAGURA należy kierować się na Gorlice, od strony Nowego Sącza i Krosna drogą krajowa nr 28, zaś od strony Tarnowa drogą wojewódzką 977. Z Gorlic wyjeżdżamy ulicą Węgierską w stronę przejścia granicznego w Koniecznej. Przejeżdżamy około 17 km do podnóża Magury Małastowskiej, gdzie skręcamy w prawo w drogę wewnętrzną prowadzącą do dolnej stacji wyciągu.W obrębie obiektu bezpłatny parking na 250 samochodów.


  Wyciąg czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 9.00 do 20.00