Skip to main content

Samnaun

Wyciągi: 45
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
13 25 4 3 -
Trasy: (239 km)

Trasy od
1360
m n.p.m.

Trasy do
2872
m n.p.m.

73 km
Trasy biegowe

29 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Samnaun - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Samnaun
Dorfstrasse 4
CH-7563 Samnaun-Dorf
Szwajcaria
  Noclegi
  Booking.com

  Samnaun posiada to, co wielu poszukuje! Romantyczny obraz górskiej wioski i największe tereny narciarskie w Alpach Wschodnich, czyli Silvretta-Arena Samnaun/Ischgl. Oferowane są zakupy w jedynej w Szwajcarii strefie bezcłowej, albo zimowe wrażenia podczas jazdy na sankach, wędrówek lub na lodowisku. Liczne obiekty z ofertą wellness zapraszają zwolenników bardziej spokojnego wypoczynku, a pierwszorzędne restauracje - smakoszy.

  Sporty zimowe

  W "Twinliner", pierwszej piętrowej kabinie kolejki na świecie, można dojechać do Silvretta-Arena Samnaun/Ischgl. Z około 45 nowoczesnymi urządzeniami transportowymi oraz ponad 230 km tras jest to największy teren sportów zimowych we Wschodnich Alpach. Dzień na nartach spędza się tutaj na stoku, a nie w kolejkach. Długi czas oczekiwania jest już przeszłością, a to dzięki kolejkom górskim o dużej przepustowości. W Boarder's Paradise, który jest jednym z największych funparków w Europie czekają różne atrakcje.

  Przyjemności

  Dzień na nartach w pełnym słońcu! Kto woli bardziej spokojny sposób spędzania czasu może cieszyć się słońcem na jednym z licznych tarasów. Na zakończenie dnia zapraszają liczne oferty wellnessowe z thalassoterapią, kąpielą w sianie i ayurvedą.

  Zakupy

  Na atrakcyjne zakupy zaprasza strefa wolnocłowa z ponad 50 sklepami z bardzo atrakcyjnymi cenami na najwyżej w Europie położonym pasażu handlowym.

  Kuchnia

  Położenie Samnaun w trójkącie trzech krajów sprawia, że lokalna kuchnia uległa wpływom austriackim i włoskim. Dzięki temu jest pełna oryginalnych smaków. Jak na przykład pizzokeln, miejscowe danie, z Kaiserschmarrn lub świeżym makaronem.