Skip to main content

Arosa-Lenzerheide

Wyciągi: 50
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
24 18 4 4 -
Trasy: 123 (225 km)
34
12

Trasy od
1229
m n.p.m.

Trasy do
2865
m n.p.m.

56 km
Trasy biegowe

80 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Lenzerheide - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Arosa-Lenzerheide
Poststrasse 27
CH-7050 Arosa
Szwajcaria
  Noclegi
  Booking.com

  W Lenzerheide-Valbella można doświadczyć wielu wrażeń. Bogaty program wydarzeń i różnorodne atrakcje sportowe zaspokoją każdy gust. Można cieszyć się puszystym, błyszczącym w słońcu śniegiem oraz świetnie przygotowanymi trasami zjazdowymi. Odwiedzający mogą też przemierzać zaśnieżone krajobrazy na nartach biegowych lub w rakietach śnieżnych. Odważniejsi decydują się na bieg po zamarzniętym jeziorze Heidsee. Region zimowego wypoczynku Lenzerheide-Valbella proponuje bogatą ofertę - SPORTS UNLIMITED.

  Sporty zimowe

  Teren sportów zimowych Lenzerheide-Valbella składa się z ponad 150 km tras, obsługiwanych przez około 30 nowoczesnych urządzeń transportowych. Można tam znaleźć zjazdy o różnych poziomach trudności, przeważają jednak trasy niebieskie i czerwone. Najambitniejsi będą mogli spróbować swoich sił w jazdach freeride z przewodnikiem. Do odpoczynku zapraszają liczne restauracje górskie.

  Dzieci

  Programy dla dzieci, dziecięce przedszkola i szkółki narciarskie dla najmłodszych sprawiają, że wypoczynek całych rodzin jest tutaj szczególnie atrakcyjny.

  Narciarstwo biegowe

  Na wyjątkowo dużą ilość tras mogą liczyć fani narciarstwa stylem klasycznym i łyżwowym.  Na narciarzy jeżdżących stylem klasycznym i łyżwowym czeka ponad 55 km tras. Tereny te położone są na wysokości 1500 m, dzięki czemu są czynne przez stosunkowo długi czas.