Skip to main content

Laax

Wyciągi: 33
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
13 9 8 3 -
Trasy: (188 km)

Trasy od
1100
m n.p.m.

Trasy do
3018
m n.p.m.

62 km
Trasy biegowe

100 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Laax - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Laax
Via Principala 60b
CH-7031 Laax
Szwajcaria
  Noclegi
  Booking.com

  Proszę sobie wyobrazić, że pada śnieg, a Państwo nie są we Flims Laax Falera. Nie zjeżdżają Państwo w dół zboczy i nie należą do snowboardzistów szalejących na Monsterpipe. Nie wędrują Państwo ani po śniegu, ani nie kosztują Państwo kulinarnych smaków w jednym z licznych lokali. Na szczęście to wszystko nie musi stać się rzeczywistością - mogą Państwo tutaj być, gdy spadnie śnieg.

  Położenie 

  Flims Laax Falera położone są na osłoniętym od wiatru, słonecznym tarasie w Gryzonii, ok. 20 min. jazdy samochodem z Chur i 1,5 godz. z Zurychu.

  Sporty zimowe

  Flims Laax Falera przyciągają miłośników jazdy na nartach i snowboardzie jednym z największych terenów sportów zimowych w Alpach. Przygotowanych jest ponad 220 km tras o różnym stopniu trudności. Dzięki swojemu położeniu uważane są za tereny ze szczególną gwarancją śniegu.

  Przyjemności

  Hotele SPA proponują różne zabiegi dla ducha i ciała. To alpejski wellness w najczystszej postaci. Koniecznie należy skorzystać z bogactwa oferty kulinarnej - od dań lokalnej kuchni w domowym wydaniu, po lokale odznaczone w przewodniku GaultMillau.

  Hotele/pokoje

  W Laax można znaleźć noclegi odpowiednie dla każdego: od przytulnych pokoi bezpośrednio przy wyciągach, aż po luksusowe apartamenty z widokiem na wspaniały świat gór.

  Oferta sportowa i nie tylko

  Oprócz ponad 220 km tras dla narciarzy i snowboardzistów znajduje się tutaj także około 100 km szlaków wędrownych, nieco ponad 60 km tras dla narciarzy biegowych, 33 bary i kluby, 20 restauracji górskich, 11 wypożyczalni sprzętu sportowego, trasy do zjazdów saneczkowych oraz narciarskie przedszkola.