Skip to main content

Stacja Narciarska Lądek Zdrój

Wyciągi: 5
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
4 1 - - -
Trasy: 5 (2,24 km)
1
0

Trasy od
490
m n.p.m.

Trasy do
600
m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Mapa tras

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Stacja Narciarska Lądek Zdrój
Al. Marzeń 22
57-540 Lądek Zdrój
Polska
  Noclegi
  Booking.com

  Położenie: Stacja Narciarska Lądek Zdrój jest niewielkim ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach góry Trojak,  znajduje się w sercu Lądka-Zdroju. Od części uzdrowiskowej ośrodek oddalony jest ok. 300 m. Dojazd: Dojazd do stoku następuje przez część zdrojową Lądka Zdroju, należy kierować się w stronę domu wczasowego "Wojciech" nieopodal ulicy Orlej. Z ulicy Orlej należy jechać w kierunku ul. Jadwigi, ul. Zamkowej, do al. Marzeń na której znajduje się Stacja Narciarska Lądek Zdrój. Informacje dodatkowe Dla miłośników białego szaleństwa przygotowano pięć tras zjazdowych - cztery z nich dla narciarzy początkujących (niebieskie) oraz jedna dla bardziej wymagających (czerwona). Na terenie ośrodka znajdują się:

   

  1. Wypożyczalnia nart posiadająca ok. 400 kompletów. Wypożyczalnia jest otwarta codziennie w godzinach od 9.00-22.00.
  2. Restauracja, grill bar, a przy górnej stacji kolei linowej usytuowana jest przeszklona arenka, z której rozpościera się piękny widok na część uzdrowiskową Lądka Zdroju. Serwowane są w nich smaczne potrawy oraz napoje.
  3. Profesjonalne szkółki narciarskie, które na specjalnie wygospodarowanym terenie, przy wyciągu Baby Lift prowadzą w sposób efektywny, bezpieczny i przyjemny naukę jazdy na nartach.
  4. Od 01.01.2016 roku na Stacji funkcjonuje nowo otwarta sala zabaw "Świat Dzieci", gdzie można pozostawić swoje pociechy w wieku 3-10 lat pod opieką animatorki. Szaleństwo w konstrukcji zabawowej (kulkach) oraz wiele innych atrakcji pozwoli maluchom bezpiecznie spędzić czas nawet przez kilka godzin, a rodzice mogą w tym czasie swobodnie korzystać z uroków białego szaleństwa.

   

  Cennik:

   

  • Karnet 7-godzinny: 58 zł (Normalny), 52 zł (Ulgowy)
  • Karnet 4-godzinny: 54 zł (Normalny) 48 zł (Ulgowy)
  • Karnet 3-godzinny: 48 zł (Normalny), 44 zł (Ulgowy)
  • Karnet 2-godzinny: 42 zł (Normalny), 40 zł (Ulgowy)