Skip to main content

Engelberg Titlis

Wyciągi: 26
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
11 7 2 5 1
Trasy: 39 (80,5 km)
13
7

Trasy od
1050
m n.p.m.

Trasy do
3028
m n.p.m.

35 km
Trasy biegowe

76 km
Szlaki piesze

Mapa tras
Engelberg-Titlis - mapa tras narciarskich

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Engelberg-Titlis
Hinterdorfstrasse 1
CH-6390 Engelberg
Szwajcaria
  Noclegi
  Booking.com

  Engelberg-Titlis.

  Wznoszące się ku niebu szczyty górskie, zjazdy po dziewiczym, głębokim śniegu, rajskie możliwości noclegów, niebiańskie, kulinarne smaki i pełne atrakcji życie nocne zachwycą również Państwa. Fascynujące zimowe krajobrazy, nieograniczona, zimowa oferta sportowa, bogata oferta kulturalna i życzliwi mieszkańcy charakteryzują rodzinny obraz największego ośrodka sportów zimowych w Centralnej Szwajcarii.

  Sporty zimowe

  Ośrodek Engelberg-Titlis jest idealny dla fanów zimowego szusowania. Na górę można wjechać korzystając z jednego z około 25 urządzeń transportowych - w dół prowadzi łącznie ponad 80 km tras. Ośrodek charakteryzują liczne warianty zjazdów dla fanów nart, snowboardu i telemarku - to wszystko i o wiele więcej na świeżym, puszystym śniegu. Warto zwrócić uwagę na najdłuższą trasę ośrodka - ma ona aż 2000 m różnicy poziomów i przez 12 km prowadzi z Titlis do dolin.

  Przyjemności

  Nieograniczone możliwości zjazdów w głębokim śniegu, zadowolone dzieci, relaks w basenie lub kompleksie saun, trasy do wędrówek w rakietach śnieżnych przy świetle gwiazd, eleganckie kolacje w rustykalnym otoczeniu - od rana do późnej nocy.

  Dzieci

  Oczy dzieci błyszczą z radości, gdy przy pierwszych krokach na nartach towarzyszy im postać Snowli. W tym czasie rodzice jeżdżą na stoku lub wypoczywają na słonecznym tarasie z widokiem na tereny, gdzie przebywają ich dzieci.