# x
Skip to main content

Tatry Super Ski zyskuje na sile - do projektu dołączyły Terma Bania i Aqua Park Zakopane

utworzony przez TatrySuperSki | |   Newsy z Polski
Aqua Park Zakopane (foto: mat. prasowe)

Górale po raz kolejny pokazali, że potrafią się zjednoczyć po to, żeby zapewnić odwiedzającym wyjątkową ofertę i niesamowite doznania. Od teraz w ramach oferty największego projektu branży narciarskiej w Polsce - Tatry Super Ski zakupić można karnet pakietowy, obejmujący zarówno skipass upoważniający do szusowania na 17 stacjach narciarskich, jak i możliwość skorzystania z atrakcji kompleksów wodnych: Terma Bania i Aqua Parku Zakopane.

Połączenie jazdy na nartach z wodnym relaksem to jedna z tegorocznych propozycji od Tatry Super Ski - projektu, który w swojej ofercie ma 17 stacji narciarskich zawierających łącznie 91 tras zjazdowych. Pod koniec 2019 roku do składu dołączyły również dwa ośrodki wodne - Terma Bania oraz Aqua Park Zakopane. 

Jeden karnet wiele możliwości 

Karnet Tatry Super Ski zapewnia swoim użytkownikom możliwość szusowania na 91 trasach, które znajdują się zarówno w Polsce, jak i na Słowacji. Stoki dostosowane dla osób początkujących, profesjonalistów oraz dzieci to gwarancja zadowolenia każdego narciarza czy snowboardzisty. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki adrenaliny znajdują się również strefy Snow Parków. 

Woda termalna w zasięgu ręki 

Posiadacze karnetu pakietowego mogą skorzystać z kąpieli termalnych, które oferują Terma Bania oraz Aqua Park Zakopane. 

Kąpiele w wodzie, która zawiera siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo stanowią idealny sposób na zregenerowanie sił w przerwie od zjazdów na nartach. Ponadto podwyższona temperatura podhalańskich basenów powoduje, że zawarte w wodzie mikroelementy szybciej się wchłaniają. Termalne kąpiele pomagają między innymi w zwalczaniu bezsenności, eliminują bóle głowy oraz poziom stresu, a także wspomagają przemianę materii i proces odchudzania. Powszechnie uznaje się również ich zbawienny wpływ na skórę ciała. -mówi A. Marduła, jeden z koordynatorów projektu Tatry Super Ski.

Usytuowane na zewnątrz baseny to nie tylko leczniczy wypoczynek w wodach bogatych w cenne mikroelementy, ale i relaks z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr, nawet wówczas gdy na zewnątrz temperatury sięgają -10 stopni Celsjusza.

Relaks i zabawa dla dużych oraz małych 

Dzięki rozszerzeniu oferty Tatry Super Ski każdy znajdzie coś dla siebie nie tylko na stoku, ale i w wodzie. Aqua Park Zakopane posiada aż 4 zjeżdżalnie, które zapewnią doznania zarówno tym starszym jak i młodszym miłośnikom wodnych zabaw. Po szalonych wrażeniach jakich dostarczy dzika rzeka można skorzystać również z relaksującej kąpieli wśród bąbelków jacuzzi.

W ofercie drugiego z obiektów - Terma Bania, oprócz leczniczych kompieli termalnych znajdziemy takżę Strefę Zabawy, SPA czy Saunarium. Nie zapominamy, także o Strefie Relaksu oferującej między innymi gejzery denne, bicze wodne czy przeciwprądy. Dodatkowym atutem ośrodka jest także tężnia solankowa, pozwalająca zażyć drogocennych, prozdrowotnych inhalacji.

Oferta karnetu obejmującego skipass wraz z basenami dostępna jest tylko w kasach ośrodków. Szczegóły oraz cennik znajdują się na stronie www.tatrysuperski.pl

Tatry Super Ski
Tatry Super Ski
Terma Bania (foto: mat. prasowe)
Terma Bania (foto: mat. prasowe)
Terma Bania (foto: mat. prasowe)
Terma Bania (foto: mat. prasowe)
Aqua Park Zakopane (foto: mat. prasowe)
Aqua Park Zakopane (foto: mat. prasowe)

Dodaj komentarz