# x
Skip to main content

SnowFest Festiwal 2020 kolejna edycja już wkrótce !

Autor: |
SnowFest Festiwal 2020 kolejna edycja już wkrótce !

SnowFest już siedem lat temu zmienił oblicze wszystkich festiwali. Organizowane w letnich miesiącach wydarzenia miały zupełnie inny charakter niż SnowFest. Słońce na skórze, wakacyjne zdjęcia i relacje w social-mediach, zimne napoje i zabawa przy muzyce prosto ze sceny. W tym przypadku jest inaczej - gorące powietrze zastępuje górskie, a standardem stają się sporty zimowe i muzyka, która rozgrzewa publiczność. Zimowe szaleństwo, które odmieniło wszelkie standardy dotyczące pojęcia festiwali muzycznych. I tak już zostało, bo kolejna edycja SnowFest Festiwalu 2020 już wkrótce.

Kolejna odsłona to następna szansa na uczestnictwo w wydarzeniu pełnym dobrej muzyki, popularnych artystów i zawodów sportowych. Plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej i najlepsi partnerzy wydarzenia. Lokalizacja sprzyja rywalizacji na najbardziej spektakularnych stokach w Polsce. Wciąż rosnąca frekwencja, już od pierwszej edycji - to świadczy tylko o jednym. Nie tylko lato sprzyja niezapomnianej zabawie! Muzycznych wrażeń wszyscy jesteśmy głodni przez cały rok. Warto wykorzystać uroki Szczyrku, w którym odbywa się festiwal, zwłaszcza w zimowych miesiącach, kiedy to Szczyrk staje się najbardziej magicznym miejscem w kraju.

W poprzednich edycjach SnowFest Festiwalu wzięli udział tacy artyści jak Holak, Flirtini, I Say Mikey, Nero, Cleo, O. S. T. R., Negativ czy Ros Addiction. To tylko kilku z całego składu inspirujących muzyków, Dj-ów i wokalistów, którzy zagościli na zimowej scenie SnowFest. Na tym wydarzeniu odnajdzie się każdy, kto lubuje się w muzyce elektronicznej, hip-hop'owej, rockowej albo czeka alternatywnych brzmień. Gatunki i artyści są bardzo zróżnicowani, specjalnie dla publiczności, którą organizatorzy chcą zaspokoić w każdym calu. Festiwal nie tylko dostarcza muzycznych wrażeń, ale zapewni rozrywkę na wysokim poziomie fanom sportów zimowych i dobrego jedzenia. Pewne jest, że na terenie festiwalu nikt nie będzie głodny, bo o strawę zadbają najlepsze foodtrucki z potrawami i napojami, które połechtają najbardziej wymagające podniebienie. Na SnowFest nie ma miejsca na nudę i chwilę wytchnienia, festiwal naładuje Was rozrywką i muzyczną energią na najbliższy czas, żeby dotrwać do kolejnego sezonu festiwali!

Odsłona festiwalu w 2020 roku wedle tradycji odbędzie się w Szczyrku na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite oraz potrwa przez dwa dni. Termin wydarzenia zaplanowano na 28 i 29 lutego. Beskidy, górskie powietrzne wypełnione dobrą muzyką i zima, która doskonale oddaje klimat całego wydarzenia! Za każdym razem publika rozgrzana do czerwoności i spektakularne występy, które umilą czas zimowych urlopów i ferii. Nikomu nie przeszkadza niska temperatura, a śnieg stanowi główny punkt programu. Zimowe szaleństwo w okowach Szczyrku będzie niezapomnianym wspomnieniem na lata i zdecydowanie zachęci, żeby wrócić tam za rok. Kolejna odsłona świadczy o tym, że festiwal zrzesza konkretne i duże grono ludzi zainteresowanych wydarzeniem. Organizatorzy zadbali o to, żeby festiwale nie zapadały w sen zimowy, ale przez cały rok mogły dostarczać pozytywnej.

Gdzie kupić bilety na Snowfest Festiwal 2020?

Bilety na FestiwalSnowfest 2020 można kupić na Empik Bilety.

Link do wydarzenia: https://empikbilety.pl/wydarzenie/snowfest-festival-2020/luty-2020

Dodaj komentarz