#
Skip to main content

Największe schronisko młodzieżowe w Alpach - The People hostel w Les 2 Alpes

Autor: |
The People hostel Les deux Alpes (foto: mat. prasowe)

Schroniska młodzieżowe zazwyczaj kojarzą się z przestarzałym wyposażeniem  i zakurzonymi pokojami. W Les Deux Alpes od dwóch lat skutecznie walcą z tym stereotypem.! W Alpach w ciągu ostatnich 4 lat powstało wiele hosteli. The People Hostel, najnowsze górskie schronisko młodzieżowe, otworzyło swoje podwoje z projektem, który jest nieco inny od poprzednich.

People Hostel ma na celu zaoferowanie przyjazność pensjonatu, stylu i komfortu hotelu butikowego od 19 € za noc i 116 € za tydzień (pokój wieloosobowy). Po przyjeździe goście będą mogli korzystać z wielu udogodnień dzięki opasce na rękę, która ułatwi im zameldowanie się, dostęp do pokoi i szafki na narty, dodatkowych usług i opłaci drinki. 

Jak we wszystkich schroniskach młodzieżowych, goście mogą wynająć prywatne pokoje (od 2 do 4 osób), wyposażone w prysznice lub łóżko w pokoju wielo osobowym. Ta ekonomiczna opcja (od 19 do 49 € za noc) oferuje jednak komfort i prywatność (zasłony do zaciemnienia, światło do czytania, gniazdka elektryczne i USB). 

Rezerwuj noclegi w The People hostel w Les 2 Alpes

We wspólnych pomieszczeniach goście mogą delektować się zdrowymi potrawami przygotowanymi przez dietetyka w bardzo niskich cenach (kolacja od 12 €). Wieczory, wystawy, spotkania kulturalne, ambicją People Hostel jest stworzenie miejsca do życia czegoś więcej niż tylko taniego zakwaterowania. Recepcja, bar, restauracja... w sumie do dyspozycji gości oddano nie mniej niż 350 m² powierzchni wspólnych, w tym słoneczny taras o powierzchni 150 m², dodatkową kuchnię i pokój wypoczynkowy z projektorem wideo. 

Położony 1h30 od Grenoble i 2h15 od Lyonu, The People hostel w Les 2 Alpes zaprasza na tygodniowe i noclegi przez cały sezon. Będzie to największy hostel w Alpach z 362 łóżkami dostępnymi na 3 700 m² podzielonymi na 42 prywatne pokoje i 43 dormitoria od 4 do 8 łóżek. Zobowiązując się do przestrzegania najwyższych standardów środowiskowych, budynek będzie korzystał z oznakowania budynków niskoemisyjnych i ma na celu uzyskanie znaku Green Key, który nagradza firmy turystyczne, które wdrażają eko-odpowiedzialne zarządzanie i procedury recepcyjne.

Wnętrza hostelu w Les Deux Alpes

Zona chillout (foto: mat. prasowe)
Zona chillout (foto: mat. prasowe)
Zona chillout (foto: mat. prasowe)
Zona chillout (foto: mat. prasowe)
Pokój wielosobowy (foto: mat. prasowe)
Pokój wielosobowy (foto: mat. prasowe)
Dwójka w The People hostel (foto: mat. prasowe)
Dwójka w The People hostel (foto: mat. prasowe)