Skip to main content

Stacja narciarska Cieniawa Ski

Wyciągi: 3
Wyciąg orczykowyWyciąg krzeselkowyGondolkiGondoleGondole
3 - - - -
Trasy: 2 (0,8 km)
0
0

Trasy od
450
m n.p.m.

Trasy do
540
m n.p.m.

0 km
Trasy biegowe

0 km
Szlaki piesze

Warunki narciarskie

Czynne wyciągi

0/ 3

Trasy

/ 2

Śnieg od

cm

Śnieg do

cm

Czynne

°C   - 

Ciśnienie: hPa, Opad: mm Dane dostarcza yr.no Norwegian Meteorological Institute and NRK

 
Stacja Narciarska Cieniawa - Ski
Noclegi
Booking.com

Informacje o ośrodku:

CIENIAWA-SKI stałe rozwijająca się , położona najbliżej Nowego Sącza [tylko 12km, 15 minut jazdy samochodem] Rodzinna Stacja Narciarska z 3 wyciągami narciarskimi i trasami o zróżnicowanych poziomach trudności:

Wyciąg MAŁY obsługuje ponad 350 m odcinek łagodnego stoku przeznaczonego do jazdy rekreacyjnej oraz nauki jazdy dla początkujących oraz średniozaawansowanych.

Wyciąg DUŻY to ponad półkilometrowa trasa w początkowej fazie o znacznej różnicy wzniesień - dla wprawnych zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.

Wyciąg ŻÓŁWIK to bardzo łagodny fragment stoku służący do stawiania pierwszych kroków na nartach ze specjalnym w trosce o bezpieczeństwo Małych Narciarzy zaczepowym 50 metrowym wyciągiem o niskim prowadzeniu liny.

Trasy zjazdowe są codziennie ratrakowane, w miarę potrzeb dośnieżane, wieczorami stoki jasno oświetlone a ceny oraz jakość naszych usług bardzo atrakcyjne. Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatne parkingi, zapraszamy do wypożyczalni sprzętu a także do skorzystania z usług naszych instruktorów narciarstwa i snowboardu - szkółka narciarska

Wszystkich zmęczonych, głodnych, zmarzniętych zapraszamy po nartach do naszej stylowej drewnianej Karczmy we Dworze gdzie po szaleństwach na stoku zamieniając biały puch śniegu na białą pianę grzanego piwa w bardzo miłej atmosferze karczmianej izby skosztować można wyśmienitych dań kuchni regionalnej lub zasiąść przy herbacie na góralską nutę i ogrzać się czy odpocząć przy kominku.

ZAPRASZAMY WIĘC CAŁYMI RODZINAMI DO ZIMOWEJ CIENIAWY

To przyjazny stok dla Dużych i Małych narciarzy a nasza oferta mieni się bogactwem i jest wprost na wyciągnięcie ręki - tylko ... DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ