Skip to main content
umpa

Stacja Eksperta - niezbędnik dla wszystkich spragnionych narciarskich emocji!

Autor: |
Stacja eksperta (foto: materiały prasowe)
Stacja eksperta (foto: materiały prasowe)

Profesjonalne porady, świetne bonusy i usługa bootfittingu gratis? Sprawdź Stację Eksperta, czyli program łączący specjalistyczne sklepy narciarskie w największych miastach Polski!

Szykujesz się na sezon narciarski? Przed Tobą zakupy najpotrzebniejszego sprzętu, a potem tylko najpiękniejsze chwile spędzone na stoku? Jeśli tak, to zapoznaj się projektem Stacja Eksperta, dzięki któremu uzyskasz fachową poradę, skorzystasz z możliwości bootfittingu, a także z rewelacyjnych bonusów!

Czym jest Stacja Eksperta?

Sieć StacjaEksperta.pl tworzą sklepy specjalistyczne oferujące usługę termoformowania butów narciarskich, a także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu. W obecnym sezonie pojawiły się nowe sklepy w Warszawie, a także kolejne lokalizacje w Rybniku i Bielsku-Białej. Prócz sklepów do dyspozycji każdego miłośnika nart jest także portal edukacyjny stacjaeksperta.pl prowadzony przez specjalistów firm Atomic i Salomon. Stacja Eksperta zapewnia profesjonalne porady w zakresie dobierania nart i akcesoriów, bootfitting, a także rewelacyjne zniżki na sezon zimowy, o których przeczytasz poniżej. Zarówno w sklepach, jak i na stronie internetowej znajdziesz wparcie, wiedzę i nowinki niezbędne dla każdego narciarza.

Dlaczego warto regularnie zaglądać na stronę?

Treści na stronie zostały opracowane przez znawców z dwóch uznanych marek sprzętu narciarskiego, tym samym to nie tylko prawdziwa pigułka wiedzy skierowana dla osób, które chcą się rozwijać w swojej pasji, ale także gratka dla wielbicieli wszelkich nowinek i testów! Co więcej, na stronie co jakiś czas umieszczane są informacje dotyczące terminu, jak i miejsca darmowych testów sprzętu. Do tego za pośrednictwem portalu stacjaeksperta.pl można także uzyskać dostęp do wielu promocji. Ich harmonogram przedstawia się następująco — w grudniu będą to narty, w styczniu i lutym - buty. Zdecydowanie warto trzymać rękę na pulsie!

Bootfitting - czyli komfort jazdy!

W sklepach, które biorą udział w projekcie, możesz skorzystać z opcji bootfittingu, czyli personalizacji obuwia. Jest to nic innego jak dopasowywanie buta narciarskiego do indywidualnego kształtu stopy użytkownika. But dopasowuje się za pomocą specjalistycznej stacji do wygrzewania skorupy buta. Specjaliści wykonują tym samym termoformowanie skorup, botków wewnętrznych, a także wkładek w gratisie do zakupionych butów. Efekty takiego działania są oczywiste! Lepiej dopasowany but, to zwiększenie precyzji podczas przenoszenia impulsów na nartę, co wpływa zarówno na styl jazdy, jak i bezpieczeństwo. Każdy, kto interesuje się jazdą na nartach wie, że buty są ważniejsze niż same narty. Owszem, jeździmy „na nartach”, ale przede wszystkim „w butach"! Warto to mieć na uwadze i sprawić sobie luksus, jakim jest odpowiednia personalizacja obuwia przed sezonem. Eksperci w dopasowaniu już na Ciebie czekają!

Świetne bonusy i akcja kuponowa

Zamiast zniżek w tym sezonie proponujemy bonus w formie produktu. W listopadzie i grudniu będzie to pokrowiec na narty o wartości ok. 200 zł do zakupionych nart Salomon lub Atomic z kolekcji 2018/19 z wyłączeniem modeli juniorskich. W styczniu oraz lutym przy zakupie butów narciarskich z technologią termoformowania Salomona i Atomica dołączona zostanie torba na buty narciarskie za złotówkę.

Zadbaj o to, by nie ominęła Cię akcja promocyjna, w której do zakupionych nart możesz zdobyć pokrowiec na narty tylko za złotówkę. Warto się pospieszyć, bo promocja trwa od 5.11 do 31.12 lub do wyczerpania zapasów. By pobrać kupon promocyjny, wystarczy podać swój adres e-mail, imię oraz miasto, oraz zakupić wybraną parę nart w kolekcji 2018/2018 Salomon lub Atomic z wyłączeniem modeli dziecięcych.

Inicjatywa Stacji Eksperta ma na celu ułatwienie dokonania odpowiedniego wyboru podczas zakupów, poszerzania wiedzy dotyczącej sprzętu i nart, a także ułatwienie życia każdego miłośnika sportów zimowych na stoku. Warto korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, a także ze świetnych bonusów dostępnych podczas zakupów w sklepach!

Ciąg dalszy pod galerią
Stacja eksperta (foto: materiały prasowe) Stacja eksperta (foto: materiały prasowe)