# x
Skip to main content

SNOWPARADISE WIELKA RACZA OŠČADNICA.

Autor: |
Oszczadnica Wielka Racza (foto: mat. prasowe)

Znajdujący się w paśmie górskim Beskidy Kysucke ośrodek sportów zimowych Snowparadise Veľká Rača Oščadnica to atrakcyjne miejsce na pobyt zarówno zimowy, jak i letni. Usytuowany w bliskiej odległości od polskiej granicy obiekt oferuje swoim gościom aż 14 kilometrów tras zjazdowych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Okoliczne miejscowości są wzajemnie połączone 3 wyciągami orczykowymi, 3 kolejami linowymi oraz koleją gondolową. Dodatkowo ośrodek prowadzi szkoły i szkółkę narciarską, przechowalnię, wypożyczalnię sprzętu oraz serwis.

Oszczadnica - nocna jazda (foto: mat. prasowe)
Oszczadnica - nocna jazda (foto: mat. prasowe)
Tor saneczkowy na Wielkiej Raczy (foto: mat. prasowe)
Tor saneczkowy na Wielkiej Raczy (foto: mat. prasowe)
Rodzinne narty w OŠČADNICY (foto: mat. prasowe)
Rodzinne narty w OŠČADNICY (foto: mat. prasowe)
Skitoury na Wielkiej Raczy (foto: mat. prasowe)
Skitoury na Wielkiej Raczy (foto: mat. prasowe)

W trosce o jakość oferowanych przez ośrodek atrakcji, na jego terenie pojawiły się nowe armaty do naśnieżania, szkółki narciarskie dla dzieci czy też nowe miejsca parkingowe. Zmianami zostały objęte również okoliczne parki w częściach Dedovke i Lalíky oraz kolejki linowe, w których można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz z profesjonalnych ekranów informacyjnych. 

W tym sezonie zimowym Ty i Twoje dzieci mogą korzystać z pięknej, nowej szkółki narciarskiej Śniegowe królestwo. Znajduje się w Dedovce między stokami Košariská 1 i Košariská 2. Dzieci mogą wypróbować nowy tor transportowy w postaci dwóch kolejek linowych i cieszyć się jazdą na nartach przez nowy bajkowy tor przeszkód z postaciami. Do dziecięcej szkoły narciarskiej z górnej stacji kolejki linowej Dedovka dzieci dowiezie nasz nowy Račatrak. Dzielnych narciarzy w naszej szkole regularnie odwiedza nasza maskotka Macko Račko z piosenkami dla dzieci.

<content>43787</content>

WYKORZYSTAJ WIECZÓR W PEŁNI I SKORZYSTAJ Z SUPER WIECZOROWEJ JAZDY NA NARTACH 

Nawet w sezonie zimowym 2018/2019 możesz cieszyć się urokiem wieczornej jazdy na nartach w Snowparadise. Oferujemy najdłuższe oświetlone stoki narciarskie na Słowacji o łącznej długości aż 2,2 km. W miejscowości Dedovce do dyspozycji znajduje się czteroosobowy wyciąg krzesełkowy z dwoma oświetlonymi stokami – 1 Košariská I i 2b Košariská II. Apres Ski Bar w Dedovke nawet podczas wieczornej jazdy na nartach kusi bogatą ofertą napojów i pożywienia. Możesz również skorzystać z wypożyczalni oraz sklepu z artykułami sportowymi.

Tor saneczkowy 

Tutaj możesz spróbować wyjątkowej jazdy na najdłuższym torze saneczkowym w Europie Środkowej – Alpincoaster o prędkością aż do 40 km/h, która działa zarówno latem jak i w sezonie zimowym – w czasie sprzyjających warunków pogodowych. Start toru saneczkowego znajduje się po prawej stronie górnej stacji kolejki linowej w Dedovke. Bilety można kupić w kasie ośrodka. 

Poznaj stok z innej perspektywy.

Lubisz niezwykłe wrażenia? Oferujemy Ci pełną wrażeń jazdę ratrakiem bezpośrednio podczas przygotywania tras narciarskich.

Jazda ratrakiem rozpoczyna się dopiero po zakończeniu dziennej jazdy na nartach na stokach Košariska I i Košariska II. Zajmuje około 15-20 niezapomnianych minut podczas których możesz cieszyć się idealną jazdą oraz dowiesz się wszystkiego co cię interesuje o ratrakach a także zasad przygotowania tras narciarskich.

GOŚCIOM OŚRODKA OFERUJEMY:

 • wygodny, bezpłatny parking bezpośrednio przy ośrodku
 • najdłuższe stoki narciarskie na Słowacji na wieczorowe jazdy
 • przy braku naturalnego śniegu prawie cały kurort sztucznie naśnieżany
 • wypożyczalnie i serwis nart i desek snowboardowych
 • sklep z artykułami sportowymi
 • regularne poprawianie stoków narciarskich po dziennej i wieczornej jeździe
 • minimalny czas oczekiwania na wyciągi i kolejki linowe
 • pełną wrażeń jazdę ratrakiem podczas poprawy stoków
 • wyjątkową jazdę na najdłuższym torze saneczkowym w Europie Środkowej
 • wiele imprez dla dużych i małych podczas całego sezonu zimowego
 • instruktorów narciarstwa z dwóch szkół narciarskich
 • nową dobrze wyposażoną szkółkę narciarska dla najmniejszych narciarzy

  


Górna stacja telemiksa w Oszczadnicy (foto: mat. prasowe)
Górna stacja telemiksa w Oszczadnicy (foto: mat. prasowe)
Oszczadnica (foto: mat. prasowe)
Oszczadnica (foto: mat. prasowe)
Park zabaw dla dzieci w Oszczadnicy (foto: mat. prasowe)
Park zabaw dla dzieci w Oszczadnicy (foto: mat. prasowe)
Jazda ratrakiem (foto: mat. prasowe)
Jazda ratrakiem (foto: mat. prasowe)

Dodaj komentarz