Siepraw-Ski

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
6
0
0
0
Trasy razem: 5 / 0
4
1
0
0
0
0
Nocna jazda:
Ilość tras:
0
Dlugość tras:
0 km

Mapa tras w Siepraw-Ski

Warunki narciarskie w ośrodku

Siepraw -Ski - Siepraw

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Siepraw -Ski Aktualizacja: 2020-02-18 09:06
-- cm-- cm+5°C+5°C0

Kamery online

Cennik karnetów

Sezonwysoki**niski**
Czas1 h1 dzień3 dni6 dni1 h1 dzień3 dni6 dni
Normalny/Ulgowy--N*U*NUNU--NUNUNU
Sortuj
Siepraw-Ski - Siepraw 2019/20203030

Kompleks narciarski Siepraw-Ski położony jest w województwie małopolskim, niedaleko Krakowa. W ośrodku można skorzystać z 6 nowoczesnych wyciągów orczykowych, a dla najmłodszych przygotowany jest specjalny wyciąg (linka).
Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji kilka tras: czerwoną – trudną, dwie niebieskie – łatwe i zieloną – bardzo łatwą. Trasy są odpowiednio przygotowane: ratrakowane i w razie potrzeby naśnieżane.

Przy kompleksie narciarskim znajdują się parkingi, punkt gastronomiczny oraz toalety. Można także skorzystać ze szkoły narciarskiej i szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Szkoła narciarska oprócz nauki jazdy na nartach oferuje także organizację imprez o charakterze integracyjnym oraz sportowo-rekreacyjnym dla osób prywatnych, szkół, grup zorganizowanych, itd. Jest tutaj także wypożyczalnia sprzętu i serwis.

Siepraw-Ski może się pochwalić klubem narciarskim, który został założony w 2006 roku przez Andrzeja Bachledę-Curusia i Andrzeja Gocmana. Zawodnicy tego klubu mają na swoim koncie wiele sukcesów. Treningi odbywają się w Sieprawiu, Rabce i Myślenicach, a poza sezonem także zagranicą.

Na terenie ośrodka narciarskiego znajdują się punkty gastronomiczne: restauracja i bistro. Dla tych, którzy przyjeżdżają na dłuższy wypoczynek czeka Zajazd Siepraw-Ski.

Autor Agnieszka Nowak

Dodaj komentarz