Ski Lubomierz

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
2
0
0
0
Trasy razem: 4 / 2560
2
2
0
1160
1400
-
Nocna jazda:
Ilość tras:
0
Dlugość tras:
0 km

Mapa tras ze Ski Lubomierz

Warunki narciarskie w ośrodku

Ski Lubomierz - Lubomierz

Pokrywa śnieguTemperaturaWarunkiStatusCzynne wyciągiPogoda
maxminminmax
Ski Lubomierz Aktualizacja: 2020-03-09 12:49
cm cm°C°C0

Cennik karnetów

Sezonwysoki**niski**
Czas1 h1 dzień3 dni6 dni1 h1 dzień3 dni6 dni
Normalny/Ulgowy--N*U*NUNU--NUNUNU
Sortuj
Ski Lubomierz - Lubomierz 2019/2020559085399

Informacja o ośrodku:

Podhalańska miejscowość Lubomierz położona jest 65 km od Krakowa - gmina Mszana Dolna, powiat Limanowa, województwo Małopolskie.

Stacja narciarska SKI Lubomierz umiejscowiona jest na północnym stoku Jaworzynki (1026 m n.p.m.) - tuż przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego. Z górnej stacji, przez którą przebiega szlak na Kudłoń i Turbacz, narciarze i snowboardziści mogą podziwiać piękną panoramę Beskidu Wyspowego.

W ośrodku zainstalowane są obecnie dwa wyciągi narciarskie. Szybki, podwójny orczyk o długości prawie 700 metrów i różnicy wzniesień dochodzącej do 200 metrów, przeznaczony zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów ceniących sobie długie i szerokie trasy zjazdowe. Wyciąg talerzykowy o długości 160metrów, przeznaczony dla dzieci, początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz osób pragnących doskonalić swoją technikę jazdy. Trasy narciarskie posiadają system sztucznego naśnieżania i oświetlenia.

Przy dolnej stacji znajdują się szkoły narciarskie, zatrudniające doświadczonych instruktorów posiadających licencję PZN, miłych i kulturalnych, dla których nauka to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. W okolicach dolnej stacji znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wraz z profesjonalnym serwisem narciarskim.

Dla miłośników dobrego jedzenia polecamy bar z regionalną kuchnią, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy GOPR.

Galerie ze Ski Lubomierz

Dodaj komentarz