# x
Skip to main content

WIRTUALNA WYCIECZKA PO MISTRZOSTWACH POLSKI

utworzony przez Organizatorzy | |   Newsy z Polski
Wirtualny pokaz

Organizatorzy zawodów The North Face Polish Freeskiing Open 2010 wraz z agencją KPfoto umożliwili wszystkim chętnym odbycie wirtualnej wycieczki po zawodach, które odbyły się w ostatni weekend stycznia. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowej techniki fotograficznej, powstały panoramy sferyczne, które pozwalają poczuć klimat imprezy nie tylko poprzez obserwację widowiskowych ewolucji, ale także np. reakcji publiczności.

Nowatorską relację z Mistrzostw Polski we Freeskiingu można oglądać pod adresem www.kpfoto.pl/pfo. Panoramy sferyczne przygotowane przez zespół KPfoto, pozwalają „rozejrzeć się” po imprezie The North Face Polish Freeskiing Open, która odbyła się w dniach 29 – 30 stycznia 2010 na stoku Harenda w Zakopanem. Jak tłumaczy Michał Kaźmierczak, współautor wirtualnej wycieczki - Dzięki połączeniu sekwencji zdjęć wyretuszowanych za pomocą odpowiedniego oprogramowania, powstały panoramy dające kąt widzenia pełnej sfery  - 360 stopni w poziomie i 180 w pionie. Przekształcone do formatu flash i wyposażone w interfejs oraz dodatkowe multimedia takie jak podkład muzyczny tworzą wycieczkę wirtualną - samodzielną i interaktywną aplikację.


Relacja z PFO to świetna okazja dla tych, którzy nie mogli w tym roku pojawić się na imprezie. Dzięki szerokiemu polu widzenia mogą oni obserwować nie tylko akcję, lecz równocześnie to, co działo się wokół. Relacja 360stopnii pozwala pełniej niż na zwykłych fotografiach poczuć klimat imprezy.
Pełne wyniki, relacje, zdjęcia i filmy z zawodów można znaleźć na stronie www.pfopen.pl

 

Dodaj komentarz