#
Skip to main content

SnowFest Festival 2021 - najgorętsze wydarzenie nadchodzącej zimy

Autor: |

Miłośnikom muzycznych wydarzeń zima zwykle kojarzy się z brakiem koncertów i festiwali. Z odsieczą przybywają organizatorzy festiwalu SnowFest – dwudniowego spotkania wielbicieli muzyki elektronicznej, alternatywnej i hip-hopu. Najbliższa, ósma edycja muzycznego święta odbędzie się już w dniach 5-6 marca w Szczyrku, w Amfiteatrze Skalite. W sprzedaży pojawiła się właśnie pierwsza pula karnetów, która dostępna jest w bardzo atrakcyjnej, niższej cenie wyłącznie do końca października.

Odsłona muzyczna SnowFest 2021

Pierwsi artyści, którzy pojawią się na scenie podczas przyszłorocznej edycji festiwalu SnowFest zostaną ogłoszeni już w listopadzie, ale już teraz wiadomo, że możemy spodziewać się najgorętszych gwiazd muzyki elektronicznej. Dla wielbicieli alternatywnych brzmień zagrają gwiazdy światowego formatu, w tym również zagraniczne. Mimo że lista przyszłorocznych wykonawców nie jest jeszcze znana, line-upy z poprzednich edycji festiwalu rozbudzają wyobraźnię fanów. Na pięciu scenach muzycznych występowały do tej pory takie gwiazdy, jak amerykański raper Ghostface Killah, brytyjska grupa Sigma w formule DJ Set, niemiecki duet house’owy Booka Shade czy australijska grupa spod znaku dum’n’bass Pendulum. Podczas poprzednich trzech edycji scenę rozgrzewał do czerwoności polski zespół Łąki Łan, który w swoich utworach łączy muzykę elektroniczną z rockiem i funkiem. Organizatorzy wysoko postawili sobie poprzeczkę - nic dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na przyszłoroczny line-up.

Odsłona sportowa SnowFest 2021

Festiwal SnowFest to nie tylko aż pięć scen i elektryzująca muzyka, ale również zawody sportowe w stylu freestyle. Narciarze i snowboardziści będą mogli zgłaszać chęć udziału w przyszłorocznym festiwalu za pomocą specjalnego formularza. Zostanie on zamieszczony na oficjalnej stronie internetowej SnowFest, gdy tylko organizatorzy ustalą dokładną formułę konkursu. Osoby, które nie będą chciały wziąć czynnego udziału w zawodach, ale uwielbiają sporty zimowe będą mogły towarzyszyć uczestnikom turnieju w roli dopingującej swoich faworytów publiczności.

Bilety na SnowFest 2021

Do sprzedaży w Empik Bilety i w aplikacji GoingApp trafiła pierwsza pula biletów Early Bird. Te dwudniowe wejściówki są dostępne w cenie 180 złotych wyłącznie do końca grudnia (lub do wyczerpania puli). Warto skorzystać z przedsprzedaży, ponieważ wraz z kolejnymi pulami biletów trafiających do regularnej sprzedaży, cena karnetów będzie sukcesywnie wzrastać. Jednocześnie warto pamiętać o rezerwacji pokoju w pięknym Szczyrku dopóki jeszcze są miejsca!

O nasze podniebienia w trakcie festiwalu zadbają specjalnie zaproszone przez organizatorów SnowFest najlepsze polskie foodtrucki. Wszystkie te atrakcje sprawią, że nadchodząca zima będzie wyjątkowo gorącym czasem dla miłośników muzyki, sportu i dobrego jedzenia. Osoby zainteresowane festiwalem SnowFest zachęcamy do częstego zaglądania na oficjalną stronę festiwalu, na której pojawiają się newsy i ciekawostki związane z nadchodzącym wydarzeniem.