# x
Skip to main content

Śnieżny bal przebierańców - Jaworzyna Krynicka Winter Fun Day 2018

Autor: PKL | |   Newsy z Polski
PKL Jaworzyna Krynicka

W najbliższą sobotę - 24 marca - na szczycie Jaworzyny Krynickiej odbędzie się Winter Fun Day. Zawody, w których najważniejsza jest zabawa, a nie rywalizacja. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w imprezie powinni przebrać się w niekonwencjonalny strój. Im dziwniejszy i śmieszniejszy tym większa szansa na wygraną. Zwycięży m.in. zawodnik, który usłyszy najgłośniejszy aplauz publiczności.

Jaworzyna Krynicka Winter Fun Day rozpocznie się 24 marca o godz. 10.00 na szczycie Jaworzyny Krynickiej. Do konkursu można się zgłosić poprzez stronę internetową wydarzenia na Facebooku. Nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy chęć do zabawy i ciekawy strój.

Zawody będą rozegrane w trzech konkurencjach. Na początku uczestnicy zjadą w przebraniu na trasie nr 3. Wygra osoba, która uzyska najkrótszy czas przejazdu. W drugiej konkurencji zawodnicy również pokonają slalom, jednak tym razem o zwycięstwie przesądzi styl przejazdu. Ostatnia to konkurs na najdziwniejszy strój - tutaj zdecyduje aplauz publiczności.

<content>43787</content>

Każdy uczestnik górskiego balu przebierańców może liczyć na pamiątkowy medal. Najlepsi otrzymają wiele nagród m.in. vouchery na rafting, skipassy do ośrodka Jaworzyna Krynicka, przejażdżkę najnowszym ratrakiem, telefon komórkowy oraz akcesoria sportowe. Po zakończeniu modowo-sportowej rywalizacji wszyscy spotkają się na wspólnym grillowaniu. Każdy uczestnik będzie mógł również kupić dzienny skipass ze specjalną zniżką.

- Jaworzyna Krynicka Winter Fun Day jest urozmaiceniem bogatej oferty naszego ośrodka. Pokazuje jak fajnie można spędzić czas na szczycie Jaworzyny Krynickiej. W zawodach głównym celem jest świetna zabawa w pięknych górskich warunkach. Nasz ośrodek zapewnia ciekawe atrakcje przez cały rok. W zimie jest miejscem dla pasjonatów narciarstwa, w lecie oferuje m.in. górskie trasy rowerowe oraz piesze szlaki – mówi Tomasz Pasieka ze Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka należącej do Grupy PKL.

Jaworzyna Krynicka posiada najdłuższą i jedną z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce. Ośrodek dysponuje 6 trasami zjazdowymi, z czego jedna jest najdłuższą oświetloną w kraju, a także największym w Polsce snowparkiem Krynistler. W sezonie letnim Jaworzyna Krynicka jest idealnym miejscem na piesze i rowerowe wycieczki. Dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać region dostępna jest również ścieżka przyrodniczo-edukacyjna, opisująca najciekawsze obiekty krajobrazowe w okolicy. Na szczycie Jaworzyny Krynickiej znajduje się także kawiarnia Widokówka Cafe&Bar, w której można spróbować lokalnej kuchni, jednocześnie podziwiając pasmo Beskidu Sądeckiego, a nawet Bieszczad, z ich najwyższym szczytem - Tarnicą.

Dodaj komentarz