# x
Skip to main content

Pierwszy sylwester na gondoli!

|   Newsy z Polski
Świeradów Zdrój

Nowoczesna Kolej Gondolowa zaprasza wszystkich fanów narciarstwa na stok do Świeradowa gdzie odbędzie się uroczyste pożegnanie starego roku. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla uczestników imprezy zaplanowanej na 31.12.2009 r.

Kolejka Gondolowa w Świeradowie-Zdroju funkcjonująca od zeszłego roku w tym sezonie zaprasza na sylwestra na stoku. Przygotowania do zimowego sezonu zostały pomyślnie zakończone a ich przypieczętowaniem będzie pożegnanie starego roku na szczycie Stogu Izerskiego. Pogoda jak zwykle nie napawała optymizmem jednak w Górach Izerskich zalega już pierwszy śnieg w sezonie, co jest pozytywną informacją dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa. Nowoczesny ośrodek narciarski przygotował sylwestra na szczycie Stogu Izerskiego, na którego zaprasza wszystkich szukających niezwykłego miejsca na spędzenie nocy sylwestrowej. Jedna z najdłuższych i najlepiej oświetlonych nartostrad w Polsce zapewni uczestnikom imprezy niezapomnianych wrażeń i świetnej zimowej zabawy.

Organizatorami imprezy sylwestrowej w Świeradowie-Zdroju jest Kolej Gondolowa, Sobiesław Zasada Sp. z o.o., Urząd Miasta i Gminy Świeradów-Zdrój, Restauracja Smak Baca i parafia Św. Józefa w Świeradowie-Zdroju. Przygotowano wiele atrakcji dla uczestników sylwestra m.in. dyskoteka na dolnej stacji Kolei Gondolowej, zjazd z pochodniami ze stoku, pokaz sztucznych ogni, koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu folklorystycznego „Smolniczanie”, a co najważniejsze stok otwarty dla narciarzy i snowboardzistów od godziny 18:00 do 2:00 rano.

Harmonogram Imprezy:

  • Rozpoczęcie Imprezy – godz. 20.00 (31.12.2009 r.)
  • Godz. 20.30 – 21.30 – występ zespołu „Smolniczanie” oraz dyskoteka na śniegu - przy stacji dolnej Kolei Gondolowej
  • Godz. 21.30-22.00 wjazd gondolą na stację górną na Mszę św.
  • 22.00 – 23.00 Msza święta z prezentacją przez zespół „Smolniczanie” kolęd i pastorałek
  • 23.00 – 24.00 zjazd uczestników Mszy i równoległy zjazd na nartach z pochodniami
  • 24.00 – powitanie Nowego Roku – pokaz sztucznych ogni przy stacji dolnej Kolei Gondolowej
  • Godz. 2.00 (1.01.2010 r.) - zakończenie imprezy.


Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz