#
Skip to main content

Polskie ośrodki narciarskie w kamerach online – zapraszamy na narty

Autor: |
Kasprowy Wierch (źródło: PKL.pl)

Mieszczuchy drogie, nie patrzcie przez korpo okna, nie patrzcie przez okna home officów, popatrzcie na kamery z polskich ośrodków narciarskich i pakujcie się na narty.

Na polskich stokach zima w pełni, w Bieszczadach jest najpiękniej, śnieg nie tylko na trasach, bielą się też drzewa i nienaśnieżane stoki.

Podobnie jest na Kasprowym, gdzie ponad metr śniegu i piękna pogoda czekają nie tylko na skitourowców. Warun jest przedni, trasy twarde a marcowe słońce kusi na seans naturalnego solarium.

Na Podhalu warunki wiosenne, śniegu nie brakuje, rano twardo a po południu miękko. Wraz z nadchodzącym zmrokiem stoki znów twardnieją i nocna jazda odbywa się na zimowym podłożu.

W Beskidach śniegu w górach mniej, z daleka można wyłapać lokalizację ośrodków narciarskich, wijące się jęzory śniegu z daleka zdradzają miejsce.

Nie znaczy to, że warunki narciarskie są gorsze. Na przygotowanych stokach Szczyrku, Wisły czy na Pilsku warunki nadal dopisują.

Na zachodzie kraju jest podobnie, zima na stokach nie odpuszcza, Szrenica, Czarna Góra czy Zieleniec zachęcają widokami i warunkami do odwiedzin.

Warto, naprawdę warto wybrać się w tygodniu na narty.

UWAGA: niektóre mniejsze ośrodki zapadają w „śród tygodniowy” sen i ponownie uruchomią wyciągi w piątek 12 lub sobotę 13 marca 2021,

Duże ośrodki są czynne w wiosennym harmonogramie, zdarza się, że godziny wieczornej jazdy są skrócone.

Kamery na polskich stokach 09 03 2021

Pilsko
Pilsko
Czantoria
Czantoria
Szczyrk Hala Skrzyczeńska
Szczyrk Hala Skrzyczeńska
Stożek Wisła
Stożek Wisła
Zakopane Kasprowy Wierch
Zakopane Kasprowy Wierch
Czarna Góra
Czarna Góra
Laworta Ustrzyki
Laworta Ustrzyki
Szymoszkowa
Szymoszkowa
Wisła Cieńków
Wisła Cieńków
Kasprowy Wierch Zakopane
Kasprowy Wierch Zakopane
Zieleniec
Zieleniec